Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 15:47, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
PIĘKNE..nawet nie wiedziałam,że aż tak

____________________
Ewa - Ogrodowy song
Karol99 15:51, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
frezja napisał(a)
wstawię za chwilę szyszeczki z tych iglaków..bo sama nie wiem,czy to cyprysy czy coś innego..wybarwienie gałęzi było srebrzyste.Rosną u nas bardzo długo i nie zauważyłam efektu przemarzania.Strefa to chyba II.


Tak, to na pewno cyprysiki. Ale strefa przemarzania II? Nie ma chyba takiej
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
frezja 15:53, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
podałam wg.tego
http://grupapsb.com.pl/forum/prace-ziemne-i-fundamenty/glebokosc-przemarzania-gruntu.html#prettyPhoto
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 19:27, 31 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Ale pieknie sie robi) czy Ty kupiłas takie wielkie hortensje? ja mimo wszytko bym sie pozbyła tych tiu , i zastapiła czyms innym i tak długo patrzałas na nie
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
Karol99 19:41, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
frezja napisał(a)
podałam wg.tego
http://grupapsb.com.pl/forum/prace-ziemne-i-fundamenty/glebokosc-przemarzania-gruntu.html#prettyPhoto


A no to jesteśmy w tej samej.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
rozark 19:55, 31 lip 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
frezja napisał(a)




piękne zdjęcie
____________________
pozdrowionka
frezja 21:15, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Tesska napisał(a)
Ale pieknie sie robi) czy Ty kupiłas takie wielkie hortensje? ja mimo wszytko bym sie pozbyła tych tiu , i zastapiła czyms innym i tak długo patrzałas na nie


hortki prawie metrowe..takie kupiłam za 21 zł.Iglaków może kiedyś się pozbędę..ale to cyprysiki nie tujenie teraz ,oj nie.Sąsiadowy ogród wolę mieć za plecami
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 22:22, 31 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
rozark napisał(a)


piękne zdjęcie


dziękuję...to "Supreme Cantaloupe"

____________________
Ewa - Ogrodowy song
zbigniew_gazda 22:20, 01 sie 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Ewa ale dorwałaś giganty hortensje. Widzę że bierzesz się ostro za przeróbkę ogrodu.
Na tej fotce gdzie są drzewa pobielone (chyba orzechy) po prawej stronie- myślę że to granica działki? Jeżeli tak, to bym drzewa wywalił, posadził wzdłuż granicy szmaragdy (metrowe to nie aż taki koszt). Następnie poszerzyć rabatkę w kierunku trawnika przynajmniej o pół metra, uspokoić linię falistą rabatki ( bo za dużo zakrętasów) i przed szmaragdami posadzić roślinki grupami- kolorystycznie i rodzajami. He he he chciałaś porady to masz i piszę to ze szczerym i otwartym serduchem.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
frezja 23:15, 01 sie 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zbyszku...masz na myśli prawą stronę tę z orzechem..czy dobrze rozumiem? rośnie tam jeszcze jabłonka...mam tam matę bambusową i w tym miejscu widziałbyś szmaragdy...tak?

pod orzechem już jest nowa rabata z dużymi dośc bukszpanami i różyczkami płożącymi,w tle której rosną trawy i mam nadzieję na ich intensywny przyrost w celu zakrycia niedoskonałości sąsiadowych;pomysł Twój jest dobry ale znowu uszczuplę działkę;( prędzej pozbyłabym się cyprysów z drugiej strony..dumam dużo i pomysły zaczeły się dośc szybko mnożyć a co do zakrętasów to będą stopniowo niwelowane ale nie wszystkie.Lecę czytać o szmaragdach
pozdrawiam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies