Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

goniak 00:17, 20 paź 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jakie cudne fotki. Śliczny ten Twój ogród. Maja powinna jesienią również przyjechać. Kolorki bombowe. Pozdrawiam


Dzięki, Małgoś
Z przyjemnością gościłabym Maję o każdej porze roku, bo to fantastyczna osóbka, podobnie jak cała jej ekipa

Tegoroczna jesień pozostawia wiele do życzenia, sporo roślin zgubiło liście zanim jeszcze zdążyły się przebarwić ;(











____________________
Małgosia mój zielony świat
Kondzio 00:31, 20 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ale i tak jest pięknie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
MagdaK 00:53, 20 paź 2013


Dołączył: 24 wrz 2013
Posty: 81
Witam
Oglądałam program Mai Super jest u Ciebie, zachwycająca dla mnie wielka altana gospodarcza, że tak można z niej w pełni skorzystać no i katalpa cudo, śliczna, taka mi się marzy Kolorowo i pięknie. Jest co podziwiać. Pozdrawiam
____________________
Enya73 07:40, 20 paź 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj Gosiu, ja chyba u Ciebie pierwszy raz, ale jak weszłam do wątku, to aż krzyknęłam :"przecież ja znam ten ogród, tak, tak znam, widziałam go w Maji" . I Ciebie też Tak fajnie naturalnie wyszłaś. Mówiłam nawet wtedy M, że takie właśnie ogrody powinni pokazywać w Maji Jak ja mogłam wcześniej u Ciebie nie być. Taki piękny różnorodny ogród. Gratulacje

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
goniak 11:57, 20 paź 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Magdo, Aniu, dziękuję za odwiedziny i pochwały mojego ogrodu
Aniu, forum się rozrasta, wątków przybywa i nie da się być wszędzie, bo doba za krótka
Cieszy mnie fakt, że mój ogród zapadł Ci w pamięć i skojarzyłaś go z fotkami na forum
Magda, plan altany długo dojrzewał w mojej głowie, bo zależało mi na tym, aby była ładna, funkcjonalna i wygodna pod każdym względem. Po całym sezonie użytkowania mogę stwierdzić, że zaspokaja potrzeby wszystkich członków rodziny, łącznie z naszymi czworonogami
Swoją katalpę uwielbiam i nie zamieniałym jej na żadne inne drzewo w tym miejscu.
Żałuję jedynie, że nie jest to odmiana aurea, ta żółtolistna.
____________________
Małgosia mój zielony świat
Luki 12:40, 20 paź 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Trawnik to o jesieni chyba nie słyszał
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
goniak 13:06, 20 paź 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Luki napisał(a)
Trawnik to o jesieni chyba nie słyszał


Pewnie jakiś przygłuchy
____________________
Małgosia mój zielony świat
Agania 19:42, 22 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
goniak napisał(a)
Dziękuję, Agatko
Miło, że Ci się podobało
Przyznam szczerze, że nie sądziłam, że kiszenie ogórków w beczce wzbudzi takie zainteresowanie, bo dla mnie to jest zupełnie zwyczajna sprawa.
Pochodzę ze wsi, gdzie zarówno ogórki jak i kapustę kisiło się w beczkach
Odkąd mieszkam w swoim domku reaktywowałam tę tradycję
Właśnie na dniach szykuję się do kiszenia kapusty
Widzisz Małgosiu, jak życie potrafi zamieszać, ja z miasta uciekłam na wieś, gdzie ogórki kisiło się w wekach, a kapustę ze sklepu się przynosiło, np kapustę nauczyła mnie kisić mama mojej koleżanki, i nie z miasta ona, twoją recepturę kiszenia kapusty, nawiązując do rodzinnej tradycji, chętnie bym poznała od Ciebie


W Twoim ogrodzie wogóle nie widać jesieni, no może modrzew rzuca się w oczy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 19:50, 22 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
A ja widziałam w necie jeszcze Twoją hodowlę host. Wykopywałaś hostę dla innej ogrodowiczanki. Fajna ta szkółka. A Maja faktycznie przemiła a chłopaki sympatyczne. Moja sunia pokochała dźwiękowca od pierwszego wejrzenia
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
monteverde 23:38, 23 paź 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Małgoś przyszłam z pochwałami po obejrzeniu kilku krotnym odcinka Mai z Tobą w roli głównej, pełen profesjonalizm w wypowiedziach, luzik pod presja kamery program wyszedł świetnie kiedyś też zatapiałam beczkę z ogórkami w studni, bo takową posiadałam była taka na korbę, ale to już tylko wspomnienia zmieniłaś tytuł wątku i nie mogłam Ciebie znaleźć, jeszcze powiem, że byłam dumna i blada i wszystkim się chwaliłam znajomością z Tobą i innymi naszymi dziewczętami pozdrawiam serdecznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies