Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Grodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Grodzi

Grodzia 11:13, 25 sty 2019


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
tak jest jest zalany fundament pod kominek i wymurowane scianki a reszta będzie z kamienia )) widać to dokładnie na jednym zdjęciu... tak dokładnie gril w tym miejscu jest od początku budowy zamiast schodów była ziemia wyrównana i trawa tam rosła zresztą nikt nie musiał chodzić w tamtym kierunku bo krzesła były ustawione przed garażem... gril zostaje w tym miejscu a do obsadzenia mam rabaty dwie pomożecie?
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 11:19, 25 sty 2019


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
wejście na taras będzie przed drzwiami głównymi do domu nie za bardzo da się postawić tam kominek u góry bo musiałby być centralnie przed wejściem do domu, a tutaj bedzie nalbliżej do tarasu i bedzie mozna zrobić imprezę albo na tarasie albo pod tarasem przed garażem i tutaj już będzie blisko do grilla a na taras też nie problem zanieść gotowe mięsko na jednym talerzu nikt nikomu nie każe chodzić po schodach a w odległym miejscu planujemy poniżej skarpy zrobić palenisko na ognisko i wędzarnie z kominkiem
____________________
Ogród Grodzi
makadamia 11:36, 25 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
No cóż, prawdę powiedziawszy, nie za bardzo ogarniam te wszystkie pomysły, począwszy od tego, żeby całą część wypoczynkową robić sobie na podjeździe.
Ale zdaje się, że jesteście zdecydowani, wiec już nie drążę tematu.

Tylko skoro będą tu jeszcze prace budowlane, to tego wąskiego pasa na lewo od schodów na razie bym nie ruszała a zajęła się tą skarpą po prawej.

Zacząć należy rzecz jasna od przekopania i użyźnienia.
Przy czym, jeśli nie ma tu przeciągów, a macie klona i magnolię do wykorzystania, to może pójść za ciosem i zrobić rabatę kwaśną?
Z rodkami, azaliami, pierisami, przeplataną moliniami, hakone, żurawkami, enkiantami?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Grodzia 12:04, 25 sty 2019


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
część wypoczynkowa będzie na górze na tarasie a pod tarasem bedzie tylko w razie wiekszej ilości gości taras będzie robiony cały z drewna więc tutaj już nie będzie dużych prac tylko panowie przyjadą i poskładają wszystko
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 12:27, 25 lut 2019


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Idzie wiosna a ja dalej nie mam pomysłu co i gdzie mam zasadzić....ale ziemię juz przygotowuję....

____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 11:22, 03 lip 2019


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Pozdrawiamy wakacyjnie u nas się już sporo zmieniło od ostatniego zdjęcia
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 11:34, 03 lip 2019


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
____________________
Ogród Grodzi
eVka 12:14, 03 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ah te iryski, uwielbiam je i kupuje ostatnio gdzie mi w oko wpadną. Klon palmowy cudny jaka odmiana? Hakonki, ostróżki, cud miód
____________________
Toszka 22:26, 03 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Co tak zdawkowo?
Więcej, psze pani, więcej!
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Grodzia 09:31, 01 sie 2019


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
____________________
Ogród Grodzi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies