Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Grodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Grodzi

Grodzia 21:56, 29 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
to prawie cała działka to zagospodarowania więc winnica spokojnie może powstać na pierwszym zdjęciu widać pierwsze posadzone drzewka owocowe

____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 22:10, 29 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
a tuż pod moją skarpą z lewej strony mam inne pyszności...maliny, truskawki, porzeczki, poziomki, czereśnie, orzechy, aronię i najzdrowsze warzywa pod słońcem...ale tym wszystkim zajmuje się obecnie moja teściowa...




pokażę Wam jeszcze jak wygląda jej warzywnik...bo ja nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam...tam nie ma ani jednej trawki...dodam, że teściowa w tym roku kończy 70 lat

____________________
Ogród Grodzi
jona 22:17, 29 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Grodzia napisał(a)



Piękny . Podoba mi się tak samo jak rabaty z kwiatkami
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
amelia_b 22:25, 29 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Fajne taki tereny a nie jak u mnie płasko jak okiem sięgnąć, ani górki ani pagórka, wieje nudą A u Ciebie super jest
____________________
Pogubiłam się po drodze
Grodzia 22:30, 29 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
amelia_b napisał(a)
Fajne taki tereny a nie jak u mnie płasko jak okiem sięgnąć, ani górki ani pagórka, wieje nudą A u Ciebie super jest


u mnie wszędzie pod górkę albo z górki ale fakt... jest gdzie spacerować i każdy kto przyjedzie jest zachwycony...i zmęczony) dołem działki dodatkowo biegnie las oraz potok...na małej polance palimy czasami ognisko...)
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 14:27, 30 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
potrzebuję w moim ogrodzie posadzić drzewka, które dadzą trochę cienia...

myślałam o katalpie szczepionej na pniu...
tak prezentuje się katalpa u siostry mojego M.



ale czytałam o wielu wadach tego drzewa tutaj na ogrodowisku....

czy ktoś ma z Was doświadczenia z tym drzewem?
lub ewentualnie jakie fajne drzewka mi polecacie?
____________________
Ogród Grodzi
iwka 14:41, 30 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Mimo, że ma wady podoba mi się i kupiłam ja sobie w ubiegłym roku, tylko takie maleństwo jeszcze .
W tym roku kupiłam grujecznika i perukowca, może za kilka lat trochę trochę cienia będą dawać . Ja lubię jeszcze śliwę wiśniową Nigra i klony globosum
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwcia 18:32, 30 cze 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Piękna katalpa. Mam dwie, sadzone jesienią. Młode i na razie nie umiem nic o nich powiedzieć
____________________
Mój przyszły ogród
Krakus 21:35, 30 cze 2015


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
chyba długo trzeba czekać żeby się takiej katalpy doczekać wiele osób na nią narzeka tu na forum...że późno startuje itp

sadź brzozy rosną szybko i duże . przynajmniej te pospolite odmiany...a inspiracji z brzozami to znajdziesz na O bardzo duzo
____________________
Zielonym do góry...
Grodzia 21:51, 01 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
iwka napisał(a)
Mimo, że ma wady podoba mi się i kupiłam ja sobie w ubiegłym roku, tylko takie maleństwo jeszcze .
W tym roku kupiłam grujecznika i perukowca, może za kilka lat trochę trochę cienia będą dawać . Ja lubię jeszcze śliwę wiśniową Nigra i klony globosum


o grujeczniku słyszę pierwszy raz w życiu...a pozostałe drzewka są już dawno zapisane na liście do zakupu w przyszłości...

dziś byłam w sklepie ogrodniczym i widziałam katalpę nie sczepioną na pniu miała może z 50 - 60 cm wysokości za 25 zł myślicie że warto taką kupić? czy koniecznie szczepioną na pniu?
____________________
Ogród Grodzi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies