Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

UrsaMaior 14:09, 23 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8192
Uwielbiam takie fotki Ta jest extra! Zmiana na milion plusów.

Kawa napisał(a)
siedzę i tak jakoś bezwenowo myślę

wstawiam sobie żeby widzieć że COŚ zrobiłam aczkolwiek ten front jeszcze mnie nie dokońca zadowala zobaczę wiosną

2017
____________________
ogród pod lasem
Margerytka40 16:08, 23 lis 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajne porównania . Roślinki podrosną i będzie super
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
paulina_ns 19:53, 23 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kamilka na zdjęciach to dopiero widać ile pracy włożyłas w ogród, zmiany na duży +
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
m_gocha 21:22, 23 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Oj, jakie zmiany
Fajne takie porównania - dopiero wtedy widać ile pracy włożone i że to miało sens.
Super
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
jankosia 22:09, 23 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
No i ci napisze bezczelnie że niemoc ją dopadła, że dół, przesilenie czy buk wie co jeszcze. A potem wrzuca foty tego "nic" co zrobiła... Wy wszystkie na forum takie kokietki: o nie, ja to nic, tak tylko tutaj malutkie ostatnie, a tak to prawie się nie dotykam... Samo się?- ja się pytam. Samo się robi czy te zmiany to tak w nocy się pojawiają?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Kawa 10:33, 24 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Iza dzięki - w sumie najbardziej póki co lubię tą rabatkę
Asia - no zeby tylko rosły to będzie gitarra
Paulinko - dzięki - a ile jeszcze przede mną
Gosia - no dzięki, sensu w tym wszystkim nie ma ale fajnie jak widać dobre zmiany

Monia - oj Monia, przecie niemoc mnie dopadła w październiku a nie w zeszłym roku w zeszłym roku to powera miałam a teraz w tym roku taka kupa
O twoim ogródku nie wspomnę, ze można się nabawić kołatania serca na widok tych wszystkich trawek
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Gruszka_na_w... 18:14, 24 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Wypiękniał Ci ogród. Nie da się tego ukryć. Kawa na ławę. Podane jak na tacy.
Miłego weekendu!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolka 15:00, 25 lis 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kamisia, nie wiem czy widziałaś - Praktiker w likwidacji- 40% rabatu na wszystko. Jakbyś potrzebowała podłoże pod rh, albo jakieś inne to fajne ceny są. No i ogólnie ...buziaki przesyłam Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas tak wiatr daje czadu, że strach głowę wychylić na zewnątrz.
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Kawa 10:30, 28 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Haniu dziękuję jeszcze trochę dogrania brakuje ale w mojej głowie wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie
Joluś - no myślami cię ściągnęłam bo już miałam do ciebie smsa wysyłać czy żyjesz
muszę się przejechać zobaczyć co jest chociaż jakiegoś parcia nei mam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AniMa 11:17, 28 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Stwierdzam, że już dawno u Ciebie listy obecności nie podpisałam
Obecna
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies