Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Kawa 08:19, 15 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Zojka dla mnie to tez nowość
Aniu - ponoć wytrzymałe zobaczymy jak u mnie przetrwają
Ania - no zupełnie jak ja
Kasia - ja też długo się zbierałam
Asia - no oby dzisiaj oby
Dorka - na "ładnie" to przyjdzie poczekać
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Pszczelarnia 10:08, 15 mar 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Graby, trzeba przyciąć po wsadzeniu. "Ładnie" - staje się szybko. Potem nawet się nie wie, kiedy te chabazie tak porosły.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kawa 12:01, 15 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Pszczelarnia napisał(a)
Graby, trzeba przyciąć po wsadzeniu. "Ładnie" - staje się szybko. Potem nawet się nie wie, kiedy te chabazie tak porosły.

Ewuniu dzięki a przyciąć je dziasiaj czy poczekać do wtorku jak mrozy przejdą?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Zana 12:15, 15 mar 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Umarły hakuro, niech żyją graby. Szerokozakrojone działania u Ciebie. Ale Ci dobrze, że już zaczęłaś takie konkretne działania ogrodowe i to na dodatek twórcze. Bo u mnie to kwiecień upłynie pod hasłem przesadzania.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 12:20, 15 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ja jesienią późną zakupiłam podobne graby. Na razie zadołowane i nie patrzyłam nawet cz żyją. Kupiłam celem sprawdzenia czy je lubię ,czy nie ,teraz myślę co z nimi zrobić.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
DorKa 12:44, 15 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Margerytka40 napisał(a)
Ja jesienią późną zakupiłam podobne graby. Na razie zadołowane i nie patrzyłam nawet cz żyją. Kupiłam celem sprawdzenia czy je lubię ,czy nie ,teraz myślę co z nimi zrobić.


Bardzo ciekawy patent Może wypróbuje z różami bo też nie wiem czy je lubię
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 14:22, 15 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Bardzo ładnie wyglądają graby. A jak korzonki po rozpakowaniu?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
14:23, 15 mar 2018
ja bym cieła graby po wsadzeniu bo juz sie zaczna ładnie rozkrzewiać ...chyba ze bardzo bedą płakać to nastepny termin cięcia czerwiec-lipiec
Kawa 15:19, 15 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Zana napisał(a)
Umarły hakuro, niech żyją graby. Szerokozakrojone działania u Ciebie. Ale Ci dobrze, że już zaczęłaś takie konkretne działania ogrodowe i to na dodatek twórcze. Bo u mnie to kwiecień upłynie pod hasłem przesadzania.

no Ania zaczełam tylko czasu brak zeby skończyć
mus dupkę dzisiaj spiąć i sadzić
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 15:21, 15 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Margerytka40 napisał(a)
Ja jesienią późną zakupiłam podobne graby. Na razie zadołowane i nie patrzyłam nawet cz żyją. Kupiłam celem sprawdzenia czy je lubię ,czy nie ,teraz myślę co z nimi zrobić.

hihi no wiesz!
ja mam jeden problem większość roślin lubię i mi się podoba a graby wzięłam ze względu na tempo wzrostu i te powywijane gałązki
takie zakręcone jak i ja
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies