Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Gruszka_na_w... 19:53, 17 mar 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Kawał dobrej roboty wykonałaś.

Jeśli ma być szczelną przesłoną, to po mrozach ciachnij go na 30 cm. Ładnie się zagęści od dołu i nie będzie miał w przyszłości łysej nóżki. Nie zwracaj uwagi na Twoje krwawiące z rozpaczy serce. W tym sezonie nie używaj żadnych nawozów. Niech się dobrze ukorzeni. Dbaj jak pisze Ewa , o podlewanie. Będzie pięknie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kawa 15:17, 19 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Tereniu, Poli, Kasiu - no dzięki
dobrze że śnieg sypnął mogę odpoczać
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 15:18, 19 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Kawał dobrej roboty wykonałaś.

Jeśli ma być szczelną przesłoną, to po mrozach ciachnij go na 30 cm. Ładnie się zagęści od dołu i nie będzie miał w przyszłości łysej nóżki. Nie zwracaj uwagi na Twoje krwawiące z rozpaczy serce. W tym sezonie nie używaj żadnych nawozów. Niech się dobrze ukorzeni. Dbaj jak pisze Ewa , o podlewanie. Będzie pięknie.

boszzzzz Haniu ja się zapłaczę choć wiem ze tak trzeba, serce mi pęknie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MalGosia 16:19, 19 mar 2018

Dołączył: 16 lut 2018
Posty: 142
Kamilka,
przyznam Ci się, że przez weekend (było u mnie bardzo zimowo i wietrznie) nadrobiłam zaległości i przeczytałam cały Twój wątek! jestem pod ogromnym wrażeniem, ile udało Ci się dokonać samej szacun kobietko!
ale nic nie cieszy bardziej, niż chodzenie po własnym ogrodzie i radość z odwdzięczających się roślin! a jak smakują "własne" truskawki czy malinki
od naszej Karoli (Popcarol) mam czarną malinę i olbrzymie jeżyny - pychaaaa!

a tak apropos, wiesz, że mieszkasz po drugiej stronie NS niż "moja", z dzieciństwa spędzanego u dziadków, na wakacjach - ale widoki takie same
pokazuj więcej, bo ckni mi się czasami...

buziam i podziwiam - graby wsadzone po mistrzowsku!


P.S. u mnie zima, ale ze śniegiem!!! czekam na krokuski!
____________________
pozdrawiam Małgosia
kamila66 20:11, 19 mar 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Kamilko widzę, że posadziłaś graby Na zdjęciu nie za bardzo widać w jakiej odległości od płotu, będziesz je prowadzić wysoko? Jeśli tak musisz się zmieścić między płotem a grabiami z nożycami.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
m_gocha 21:33, 19 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
No proszę i kto tu szaleje ogrodowo
Żywopłot już rośnie pod płotem, limki nabierają masy w garażu...
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Kawa 10:10, 20 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
MalGosia napisał(a)
Kamilka,
przyznam Ci się, że przez weekend (było u mnie bardzo zimowo i wietrznie) nadrobiłam zaległości i przeczytałam cały Twój wątek! jestem pod ogromnym wrażeniem, ile udało Ci się dokonać samej szacun kobietko!
ale nic nie cieszy bardziej, niż chodzenie po własnym ogrodzie i radość z odwdzięczających się roślin! a jak smakują "własne" truskawki czy malinki
od naszej Karoli (Popcarol) mam czarną malinę i olbrzymie jeżyny - pychaaaa!

a tak apropos, wiesz, że mieszkasz po drugiej stronie NS niż "moja", z dzieciństwa spędzanego u dziadków, na wakacjach - ale widoki takie same
pokazuj więcej, bo ckni mi się czasami...

buziam i podziwiam - graby wsadzone po mistrzowsku!


P.S. u mnie zima, ale ze śniegiem!!! czekam na krokuski!

o matko Gosia
serio wszystko czytałaś?? ale zupełnie niepotrzebnie trochę sie zmieniło u mnie ale to w ostatnim roku widać

u mnie nikt nie podziela mojego zapału ogrodowego, em nie ma - wcześniej był co 3 miesiące teraz na weekendy więc chociaż tyle
chcąc nei chcąc trzeba było samemu coś robić
dzięki za dobre słówko
no widzisz jaki świat mały?
ściskam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:12, 20 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
kamila66 napisał(a)
Kamilko widzę, że posadziłaś graby Na zdjęciu nie za bardzo widać w jakiej odległości od płotu, będziesz je prowadzić wysoko? Jeśli tak musisz się zmieścić między płotem a grabiami z nożycami.

Kamilko graby posadziłam 80 cm od płotu tak aby em się zmieścił jak będzie ciął
to jedyna rzecz którą lubi - cięcie żywopłotów, a że jest przez pół jak ja to mam nadzieję się zmieści a jak nie to się będzie musiał trochę wysilić
dziękuję
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:12, 20 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
m_gocha napisał(a)
No proszę i kto tu szaleje ogrodowo
Żywopłot już rośnie pod płotem, limki nabierają masy w garażu...

żywopłot zamarzł hortki się chłodzą hihi
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
DorKa 12:39, 20 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
I ktoś mi powie ,że żeby być FIT siłowni trzeba Ogród to najprzyjemniejsza siłownia jaką znam Brawo.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies