Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pogubiłam się po drodze...

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogubiłam się po drodze...

amelia_b 12:38, 06 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
O to już niedługo. Dziękuje
____________________
Pogubiłam się po drodze
Wiolka5_7 13:12, 06 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
amelia_b napisał(a)
O to już niedługo. Dziękuje

Nom też muszę ciachnąć swoje pierwsze krzaczaste cisy i się boję
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anbu 13:16, 06 mar 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Wiolka5_7 napisał(a)
Toszka pisała,że po 15 marca


Ja żywopłoty cisowe już ciachnęłam
____________________
Ania Ogród Ani :)
amelia_b 13:18, 06 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Ja moich od posadzenia nie ruszałam, tez muszę pierwszy raz przyciąć.Wiola a pamiętasz kiedy się rozplenice cięło?

Jutro mam przymusowe siedzenie w domu, ale szczerze Wam powiem że aż nóżkami przebieram na jutrzejszy dzień Będę ciachać całe 6-7 godzin
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 13:20, 06 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
anbu napisał(a)


Ja żywopłoty cisowe już ciachnęłam
ja mam wąsko kolumnowe, i nie mam bladego pojęcia jak się za nie zabrać, muszę poszukać informacji
____________________
Pogubiłam się po drodze
Wiolka5_7 13:25, 06 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
amelia_b napisał(a)
Ja moich od posadzenia nie ruszałam, tez muszę pierwszy raz przyciąć.Wiola a pamiętasz kiedy się rozplenice cięło?

Jutro mam przymusowe siedzenie w domu, ale szczerze Wam powiem że aż nóżkami przebieram na jutrzejszy dzień Będę ciachać całe 6-7 godzin

Rozplenic nie mam,ale je się tnie najpóźniej....ale wiele osób już w tym roku pocięło
Więc nie doradzę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:27, 06 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
anbu napisał(a)


Ja żywopłoty cisowe już ciachnęłam


Ja to najpierw ogarnę trawy i Limki,a cisy zostawię na potem...a ty Aniu już jesteś pewnie obrobiona
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anbu 13:29, 06 mar 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
amelia_b napisał(a)
ja mam wąsko kolumnowe, i nie mam bladego pojęcia jak się za nie zabrać, muszę poszukać informacji


Skróciłabym gałązki o 2/3. Ja swoje tnę trochę na oko, muszą dobrze wyglądać i krzew musi mieć silna podstawę

A rozplenic jeszcze nie cięłam, myślę że wezmę się za nie gdzieś pod koniec marca. Ale kilka osób już skosiło, tak jak Wiola pisze
____________________
Ania Ogród Ani :)
anbu 13:31, 06 mar 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Wiolka5_7 napisał(a)


Ja to najpierw ogarnę trawy i Limki,a cisy zostawię na potem...a ty Aniu już jesteś pewnie obrobiona


No co Ty Wiola Ja dopiero mam żywopłoty przycięte, co mnie bardzo cieszy, bo to dla mnie była najgorsza robota

Mam nadzieję za wycinanie bylin zabrać się w sobotę, oby pogoda dopisała
____________________
Ania Ogród Ani :)
amelia_b 13:38, 06 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
anbu napisał(a)


Skróciłabym gałązki o 2/3. Ja swoje tnę trochę na oko, muszą dobrze wyglądać i krzew musi mieć silna podstawę

A rozplenic jeszcze nie cięłam, myślę że wezmę się za nie gdzieś pod koniec marca. Ale kilka osób już skosiło, tak jak Wiola pisze
ok to tak zrobię. Dzięki dziewczyny. Rozplenice jeszcze niech czekają

ja już się trochę z suchymi trawami rozprawiłam w poniedziałek, molinie już poszły pod sekator, carex montana i inne carexy. Na jutro mam zaplanowanego śmiałka darniowego, seslerie skalną, hortensje, miskanty i pewnie jeszcze coś wymyślę
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies