Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod czarnymi orzechami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod czarnymi orzechami

Lamaze 22:53, 25 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
pismo obrazkowe zdecydowanie do mnie przemawia.
Pięknie u Ciebie!!

____________________
Moje ogrodowe puzzle
Peppermint 16:43, 26 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
monteverde napisał(a)
Agnieszko wpadłam z rewizytą, obejrzałam wszystkie fotki Twoich kwiatuchów i ogrodu piękna piwonia drzewiasta, lilie, tulipki i inne, oczywiście zwierzaki odwiedzające ogród( nie robią szkód np. sarenki?) biżuteria ogrodowa będę odwiedzała wrzucaj dużo fotek a na przywitanie róża Polka



Aniu bardzo dziękuję za odwiedziny i róże którymi mnie witasz, to bardzo, bardzo miłe. Co do saren, to szkodniki straszne i musimy sobie z nimi radzić. Z tyłu mam podwyższony płot o siatkę, musi tak pozostać do czasu aż żywopłot z lingustra ( tylko tego nie jedzą) będzie na tyle wysoki i szeroki że nie dadzą przeskoczyć. Nie chcemy stawiać tam wysokiego płotu bo zasłonimy sobie piękne, zielone widoki. Natomiast z przodu mamy wodny spray reagujący na ruch, nikt nie lubi nieoczekiwanego polania zimną wodą ani sarny, ani szopy, ani skunksy, listonosz też już sobie nie skraca drogi do skrzynki



Trochę powycinałam, chciałam Wam zaoszczędzić widoku płotu sąsiada. Siatka była za sprawą saren w opłakanym stanie ( jest własnością sąsiada), mój M ją wyprostował.
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
Peppermint 21:17, 26 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
Lamaze napisał(a)
pismo obrazkowe zdecydowanie do mnie przemawia.
Pięknie u Ciebie!!



Lubię to!
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
babka 00:17, 28 cze 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Przewertowałam kilka stron i zdecydowanie zaznaczam Pozdrowienia dziś zostawiam, wrócę tu jeszcze podglądać bo fajnie u Ciebie, zdjęcia miód
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
waldek727 01:17, 28 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Peppermint napisał(a)


Co do saren, to szkodniki straszne i musimy sobie z nimi radzić. Z tyłu mam podwyższony płot o siatkę, musi tak pozostać do czasu aż żywopłot z lingustra ( tylko tego nie jedzą) będzie na tyle wysoki i szeroki że nie dadzą przeskoczyć. Nie chcemy stawiać tam wysokiego płotu bo zasłonimy sobie piękne, zielone widoki. Natomiast z przodu mamy wodny spray reagujący na ruch, nikt nie lubi nieoczekiwanego polania zimną wodą ani sarny, ani szopy, ani skunksy, listonosz też już sobie nie skraca drogi do skrzynki

Już dawno nie uśmiałem się tak z listonosza.
Wyobrażam sobie w tym czasie jego zdziwioną minę.
Brrrrrrrr!
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Peppermint 05:44, 28 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
waldek727 napisał(a)

Już dawno nie uśmiałem się tak z listonosza.
Wyobrażam sobie w tym czasie jego zdziwioną minę.
Brrrrrrrr!


Witaj Waldku w moich skromnych progach. Korzystając z okazji pragnę podziękować Ci za wiele wskazówek dot. ekologicznej pielęgnacji ogrodu, są bezcenne. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
chojna 09:34, 28 cze 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Peppermint napisał(a)


Aniu bardzo dziękuję za odwiedziny i róże którymi mnie witasz, to bardzo, bardzo miłe. Co do saren, to szkodniki straszne i musimy sobie z nimi radzić. Z tyłu mam podwyższony płot o siatkę, musi tak pozostać do czasu aż żywopłot z lingustra ( tylko tego nie jedzą) będzie na tyle wysoki i szeroki że nie dadzą przeskoczyć. Nie chcemy stawiać tam wysokiego płotu bo zasłonimy sobie piękne, zielone widoki. Natomiast z przodu mamy wodny spray reagujący na ruch, nikt nie lubi nieoczekiwanego polania zimną wodą ani sarny, ani szopy, ani skunksy, listonosz też już sobie nie skraca drogi do skrzynki


Bezcenne!!!!!
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Milka 12:24, 29 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Peppermint napisał(a)


A nie wiem czy wiesz, że wiele kwiatów ( np. Floks ogrodowy) , drzew (np. Tulipanowiec, Ambrowiec), krzewów (np. Milin - bardziej pnącze) które rosną w PL pochodzi właśnie z Ameryki Płn.


Sama prawda i je bardzo do tego lubimy
Obejrzałam inwazję saren i poczytałam o sposobach samoobrony, hi hi, zimny prysznic, tylko chyba w upał fajny
Piękne liliowce i lilie, widzę róże, zaczyna się pachnący spektakl
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Peppermint 01:50, 30 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
moje aktualności :


____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
Peppermint 01:51, 30 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies