Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Niny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Niny

rzulieta 16:36, 13 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
kasia_w napisał(a)
Kobito, żyjesz to dobrze


Kasiula tez sie ciesze
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 16:51, 13 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Dobra mam zdjecia i teraz proszę o propozycje bo ja pojęcia noe mam co zrobić. Chce warzywniak. Znalazlam w Leroyu skrzynie, takie na piaskownice tylko zaimpregnowac trzeba... ale nie wiem w ktorym miejscu... mam 3 opcje z czego teraz pokaże 2 z nich.
1. Chciałabym posadzic blizej wiaty porzeczki i agrest. Tu tez planuje miejsce na suszarke taka składana
http://allegro.pl/brabantia-suszarka-ogrodowa-50m-regulowana-stal-i6830491849.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_DIO_pla_sm_dom_zdrowie&ev_adgr=SM+Dom+i+Zdrowie&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=EAIaIQobChMIqcfal7632gIViEMYCh1TIQR4EAQYCCABEgI2lfD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CKeJpJy-t9oCFUe8dwodenwDJg

2. Z przodu (tylko wlasnie w tym szkopuł to bedzie od frontu, fakt sa tam krzewuszki ale beda skrzynie widoczne) skrzynie 2 albo 3 z warzywkami

Boje sie ze beda mi te moje warzywka wyrywali bo to przy drodze a krzewuszki jeszcze male bo tylko do siatki sięgają. Sama nie wiem... tam jest takiegajne miejsce i kuz nawet sobie agrowloknine położyłam...

____________________
Ogródek Niny
rzulieta 16:59, 13 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
W planie mam kupno takiego wielkiego baniaka ma wode i zorganizowanie sobie linii kroplujacej bo sa dwie rynny obok. Mam wode mam wolne miejsce tylko no blisko drogi i widac z ulicy... no i caly czas myślę..
____________________
Ogródek Niny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies