Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Niny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Niny

rzulieta 20:15, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

Czyściec już kwitnie

nawet nie wiedziałam że mam goździki, razem z jakimś rozchodnikiem od mamy przytachałam Co ciekawsze ja nie wiedziałam ze on pachnie już go lubię i zostanie na pewno.

ostróżki bialo-niebieskie też już kwitną teraz tylko granatowe.
Czekam też na przegorzany. Pas ziemi za jukami wcale nie jest wolny-topinambur, tak to się nazywa a jak wygląda to się przekonam. Ma kwitnąć na żółto. Podobno zdrowy i smak ma orzechowy.

podcięłam Cis teraz lepiej wygląda. W tle moja Młoda tańcuje(oczywiście balet no bo jak)

pierwsza wiecha parzydła leśnego. Polowałam na nie dwa lata. Cieszę się
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 20:19, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

Opowiem teraz o tej pani Malwie zasiała się sama jest koloru wina czerwonego i rośnie mi już trzeci rok. Nie pasuje tam kompletnie, w koło same hortensje, ale taka ładna jest ze boje się ruszyć żeby nie zniszczyć.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 20:20, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

Posadziłam też dwie kolejne wyhodowane hortensje Przy siatce przed cisem.
____________________
Ogródek Niny
Psiamama 21:56, 10 cze 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj Rzulieto Widzę, że Ty też walczysz na tzw. "zastanym terenie". Cieszy każdy zagospodarowany na nowo kawałek ziemi Jakie plany na ten sezon?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 22:01, 10 cze 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Rzulieto zaglądnij do Ludwiki -Lifting starego ogródka. Ta dziewczyna to zrobiła rewolucję w starym ogródku
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
rzulieta 22:05, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Psiamama napisał(a)
Witaj Rzulieto Widzę, że Ty też walczysz na tzw. "zastanym terenie". Cieszy każdy zagospodarowany na nowo kawałek ziemi Jakie plany na ten sezon?


ooooo... takie!! widac? nie nie widac ale opowiem zburzyć wszystko a przede wszystkim tą komórkę co mnie straszy.
____________________
Ogródek Niny
Lukasz2013 22:13, 10 cze 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Witaj. Dużo prac za Tobą i przed też jak widzę. Będę z chęcią śledził zmiany. Lubię jak ktoś sam wszystko robi bo i ja tak mam. Trwa to długo i generuje z czasem konieczność zmian, ale my to kochamy więc no problem pozdrawiam
Margeritka 22:17, 10 cze 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70
zapraszam,zapraszam
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
malgorzata_s... 22:35, 10 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Wpadam z rewizytą obejrzałam wszystko pobieżnie i stwierdzam że już masz wiele ładnych miejsc i roślin Nie zdążyłam się połapać gdzie masz przód gdzie tył itd. ale wrócę i obejrzę dokładnie Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 22:37, 10 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Witam się u Ciebie Nino? Ja też miałam przydomowy z zastanym stanem do przeróbki. Świetnie wykorzystana ta " Ławka" też wykorzystuję w ogrodzie przedmioty z duszą i historią.
Tak na gorąco to po pierwsze ja bym powiększyła tą rabatkę w rogu z rh i azaliami i do nich z tyłu dosadziła hortki - wymagania mają podobne, a stare okna odśwież i odmaluj, bo cegła fajna i okna z duszą. Jak to mój brat architekt mi powiedział wyburzyć zawsze łatwo, a postawić nowe gorzej zwłaszcza u mnie na działce rolnej zabudowanej, więc Go posłuchałam i budynki w zasadzie w stanie rozsypującym się uratowane i odnowione własnoręcznie z pomocą mojego M. Zajrzyj zobacz może i u ciebie nie trzeba burzyć tylko głową ruszyć i znaleźć nowe zastosowanie po przeróbkach?
To było po drugie, a po trzecie bierz pod uwagę docelową wielkość roślin bo na pierwszy rzut oka za gęsto chyba sadzisz, a potem trzeba będzie wysadzać i szukać nowego miejsca, a rośliny zwłaszcza krzewy i byliny szybko rosną.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies