Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Niny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Niny

rzulieta 18:31, 09 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Część dalsza wiosennych nasadzeń. Azalia chanel, szałwia omszona, trawy (też dostałam) oraz dzikie bratki. Z tylu pęcherznica i zdaje się że słoneczniczek żółty (tez dostałam). Kępki zielone nie wiadomo czego to lobelia, wysiana i rozsadzona przeze mnie w lutym.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 18:48, 09 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161


To moja ostatnia zmora Żurawki widać i czosnki też. Jest też bukszpan tzn będą kulki jak dorosną. Są mikre bo wymyśliłam że sama sobie zrobię z tego co mam. Więc mają kulki(badylki) po 10 cm wysokości. Wyżej są floksy które już przekwitły. Wyżej czosnki i dzwonki a pomiędzy nimi hortensje które sobie tez ponasadzałam. Są pod siatką i pod murkiem, łukiem sadzone. Jak wyrośnie może będzie się komponowało na razie wygląda mizernie.
Ogólnie gleba jest świetna tzn czarnoziem. Tyle tylko że potwornie sucho. Muszę sadzić kępami bo pojedynczo rośliny nie dają rady.
____________________
Ogródek Niny
Gardenarium 19:23, 09 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jest już taki wątek, więc proponuję napisać do mnie jak mam zmienić tytuł watku?

http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=%E2%9C%93&q=Na+pocz%C4%85tku+by%C5%82+chaos&search_in=topics&commit=Szukaj
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
rzulieta 09:09, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Wypogadza sie, no w końcu będę mogła poszaleć w ogrodeczku. Ide na poszukiwanie farby do wymalowania ławki i piaskownicy. Może znajdę coś do wymalowania krzeseł.
Miskant olbrzymi powoli zaczyna mi wschodzic. Zobaczymy jak to bedzie wyglądało. Mam nadzieje na piekny żywopłot od strony murku sąsiadów.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 16:41, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
No to wymalowalam ławeczke. Wyszła fajniej niż myślałam że wyjdzie.
Moja Mloda dzielnie pomagała.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 16:44, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

Kupiłam dwie Anabelki, wymyśliłam że wysadze rh i azalunie i wsadze je. Zawsze to większe i szybciej rośnie. Dalam skandalicznie malo za na prawde fajne okazy.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 16:52, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

Mam jeszcze dwie zagwostki. Mam dwie roślinki których nie posadzilam a wysialy mi sie dzieki chyba ptakom. W tamtym roku mialam kukurydze. Jedna pięknie kwitnie, na razie ma tylko pączki. Przepraszam ze bokiem wklejam ale to z tableta a ja nie umiem w nim obracać ani obrabiać zdjęć. Bede wdzieczna za pomoc. Nie wiem gdzie to wysadzic bo urosło w hardcorowych warunkach tzn. Pod studnia gdzie nic nie chce rosnąć nawet lobelia a czosnki są mikrusowate.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 17:01, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

To druga roślinka ale nie kwitnie. Myslalam że to chwast albo mak bo jak sie przelamie lodyzke to wycieka mleczko. Na maka toto niw wyglada.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 19:57, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

Tak wygląda własnie ławka
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 20:03, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161


Nostalgia mnie dopadłaTo ja Na ogrodzie były 3 wiśnie z tego tylko jedna została. /pięknie kwitła i będzie dużo wisienek mniam mniam nalewka i owocki do tortów będą pyszne Już teraz zapraszam
____________________
Ogródek Niny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies