Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Niny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Niny

rzulieta 22:37, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Lukasz2013 napisał(a)
Witaj. Dużo prac za Tobą i przed też jak widzę. Będę z chęcią śledził zmiany. Lubię jak ktoś sam wszystko robi bo i ja tak mam. Trwa to długo i generuje z czasem konieczność zmian, ale my to kochamy więc no problem pozdrawiam


Hej Loczku tak już dużo za najweselej było jak wycinaliśmy starą poniemiecką jabłonkę przy komórce.. Wielkie toto było a odbija do tej pory...Wiele albo bardzo wiele pracy bo w myślach oprócz tej nieszczęsnej komórki to mam w zamiarze zrobić sobie krętą ścieżkę i schodki do donikąd przy murze. Tylko muszę pośmigać po ogródeczkach z Ogrodowiska, wiesz może u kogo takie cudeńka są?
____________________
Ogródek Niny
Psiamama 23:05, 10 cze 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
No jak to? Sylwia ma takie cudeńka właśnie i schodki do nieba i do piekła Do wyboru co komu po drodze
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
rzulieta 23:08, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Sylwio, ja mam taki plan że cegły które zostaną z komórki posłużą jako cztery filary altanki. Altanka stanie ma miejscu tej komórki. Co do okien to własnie też o tym myślałam bo straszą.Już nawet zakupiłam lakierobejcę taką jak ławeczka pomalowana.
Fugi cegieł jakiś psikus odmalował na biało więc i to będę musiała wyszorować jeśli się uda
Co do nasadzeń to masz rację, posadziłam bo to były sadzonki tzn z tego co obcięłam sadziłam w ziemie badyle i miało urosnąć. Tak własnie powstaje większość rabat z moich roślin. Teraz muszę je powydawać i pozmieniać tak jak docelowo mają wyglądać co do rabaty z rh to już nawet kupiłam hortensję idealnie we mnie ucelowałaś
____________________
Ogródek Niny
iwka 09:01, 11 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Witam się i ja
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
rzulieta 16:10, 11 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
No i dziś znów byłam w ogrodniczym kupiłam tawułę japońską, hortensje i trawy cztery. Próbowałam wymyślić układ tych schodków co sobie je stworzę. Drzwi do komórki chcę do ściany przewiercić własnie na końcu ścieżki donikąd. Jest tak ciepło że się topię
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 08:50, 12 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
No to zrobiłam schody, jeszcze nie są dopracowane, muszę poprawic jeden kwadracik w stopniu. Zastanawiałam się nad dodaniem jeszcze jednego kwadracika do ostatniego stopnia.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 08:58, 12 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

Tak to wygląda z oddali.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 09:02, 12 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161

tak bliżej, jeszcze tylko drzwi bo lustro to teraz kiepski pomysl. Ogród nie jest osloniety, boje sie ze mi zbija. Poczekam aż pecherznica urośnie.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 14:16, 12 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161


no i co? jak to ja poprawiłam i może i jest lepiej ale nierówno dziko wyglądały tylko 3 kamienie na samym dole
Pogoda mnie irytuje co sie rozpanoszę i w końcu dojrzeję do posadzenia tego co wykopałam z hostowiska to mnie deszcz wygoni eh... tamte połamańce z tyłu to paprocie, na razie tam są. Czy będą tego nie wiem. Nie mam pomysłu na tamto bo tam jes ciągły cień i nie wiem co innego tam sobie poradzi.
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 22:24, 12 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Musze jakąś ekstra bramkę znaleźć do ogrodu. Ta co jest jest be.
____________________
Ogródek Niny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies