Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Narzędzia do pielęgnacji trawnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Narzędzia do pielęgnacji trawnika

Gardenarium 21:40, 27 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Podczas prac możesz mieć jedynie inne samopoczucie robiąc narzędziem drewnianym (przyjemne w dotyku) a metalowym (zimne). Również wrażenia wzrokowe są inne, bo Yeoman kolorowy jest (żółto-zielony).
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hortensja 09:26, 03 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
zdecydowałam się na Yeomana, przesyłka wczoraj dotarła do mnie. Teraz nie mogę się doczekać kiedy przestanie padać i będę mogła zrobić pierwsze kanty
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Gardenarium 11:33, 03 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dla ogrodników z pasją dbających o swój trawnik i jego nienaganny wygląd mamy znowu poszukiwane nożyce do cięcia krawędzi trawnika z długimi rękojeściami

Burgon&Ball














____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Danuta_G 16:19, 23 gru 2014


Dołączył: 14 gru 2014
Posty: 19
Dostałam prezent pod choinkę: Nożyce do przycinania kantów trawnika... Nie wierzyłam, że przyjdą przed Świętami. A jednak.... Sklep - Ogrodowisko nie zawiódł. Ale się cieszę. Pozdrawiam
____________________
Danuta
nother 21:24, 23 sty 2015

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 18
Ciekawie wyglądają te nożyce na przełużkach, ja jednak byłbym za wysoki do tego. Precyzyjniej i dokładniej tnie się chyba na kuckach, ale brawo za pomysł. Wolę klasykę w postaci zwykłych nożyc, za 16 zł można dostać dobre ostrza.
Gardenarium 16:17, 24 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Byłbyś zaskoczony bo Burgon& Ball ma regulowane rączki, wysuwane - dla każdego wzrostu. I wolę takie niż za 16 zł i klęczenie na kolanach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nother 22:45, 27 sty 2015

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 18
A tego nie wiedziałem. Link z Twojego poprzedniego posta nie działa, więc nawet nie wiem ile to kosztuje. Mimo wszystko ja lubię pracować przy samej trawie i obstawiam swoją propozycję.
Nordmania 11:47, 08 kwi 2015

Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 7
Takich narędzi czy akcesoriów jak opisywane przez Was rękawice do pielęgnacji ogrodu, naprawde nie brakuje tylko też kwestia tego co faktycznie jest nam potrzebne, gdzie kupujemy ora zjaki budżet posaidamy na ten cel. Wiadomo, że w sklepach internetowych będzie znacznie taniej.
agnieszka_p 16:30, 09 sty 2016

Dołączył: 09 sty 2015
Posty: 1
Witam. Jestem tu nowa. {odziwiam Was za wiedzę ogrodową i chęć dzielenia się wiedzą z innymi. Bardzo proszę o linka z adresem do sklepu internetowego, w którym można kupić szpadel Bentleya do przycinania kantów trawnika.
Gardenarium 20:57, 09 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie można kupić, ponieważ sklep działający przez ponad 3 lata, rok temu zakończył działalność. Gdyby działał, nie ukrywałby linka. Sama go prowadziłam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies