Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » 1,2,3,ogród... START!

Pokaż wątki Pokaż posty

1,2,3,ogród... START!

waldek727 04:18, 31 lip 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Astrantia napisał(a)

A w ogóle to rejestrowałam się pozytywnie nastawiona, by w miłym gronie porozmawiać o ogrodach...
Wszystkim, którzy nie potraktowali mnie jak intruza i mieli dla mnie miłe słowo - dziękuję!

Witam Cię Kasiu na ,,Ogrodowisku".
Zapomnijmy już o tym małym falstarcie i pozostańmy przy tym co jest napisane powyżej.
Napisz Kasiu jakie ogrody są bliskie Twojemu sercu i w jakim stylu będziesz chciała stworzyć swój piękny ogród. Mogę się tylko domyślać, że na pewno będzie to ogród radosny i że nie zabraknie w nim jarzmianek.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
07:51, 31 lip 2015
ładne kwiatki
AgnieszkaW 08:21, 31 lip 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Kasiu Miło Cię widzieć w naszym gronie. Pokaż następne fotki. To, czy masz matę, czy nie - nie ma dla mnie istotnego znaczenia, bo to sprawa indywidualnego podejścia i własnych doświadczeń oraz potrzeb, poza tym przeczytałam, że po trochu ją likwidujesz, więc idziesz w dobrym kierunku. Tolerancja - to słowo klucz, dla wielu chyba zapomniany...(jako "dojrzały' ogrodnik mogę sobie tu pozwolić na takie stwierdzenie). Nie wszyscy mają ogrody jak z katalogu, z pięknym zielonym trawnikiem, bogatymi nasadzeniami, od razu przemyślane, nie o to tu chodzi. Chodzi o samą frajdę tworzenia ogrodu, od podstaw, nawet przez wiele lat, często metodą prób i błędów (czego sama jestem przykladem) - takie miejsce będziemy kochać najbardziej, bo będzie nasze, okraszone naszą miłością i pasją. Proszę Cię, zachowaj swój indywidualny styl, choć oczywiście warto korzystać z wielu rad zawartych na forum, ale... nie ze wszystkich, tylko z tych, które Tobie i Twojemu ogrodowi przyniosą korzyści. Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
zbigniew_gazda 08:42, 31 lip 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11134
Kasiu - wszedłem na Twój wątek dopiero dzisiaj. Prośba- nie odchodź, rób swoje tak jak Ci w duszy gra. Ogród jest Twój a poszczególne swoje fotki i wpisy traktuj jak kronikę jak powstawał ogród. Dzieci podrosną i będziesz miała więcej czasu. Powodzenia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Jana 09:07, 31 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
No widzisz, z rana zaglądam czy czy Cię tu zastanę..... Ogród ma być dla nas odskocznią i miłym oderwaniem od codziennych obowiązków i życzę Ci by taki dla Ciebie był. Nie ważne ile czasu się w nim spędza, ważne ile serca w niego wkładasz. Ja mam niedosyt, zaintrygowałaś mnie tymi trawami, ciekawa jestem bardzo jak wyglądają w takiej ilości i liczę, że zobaczymy więcej. Zwróć uwagę, ile jest pozytywnych komentarzy, po co skupiać na innych?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
margaretka3 09:08, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Moja droga, witam Cię bardzo serdecznie Ja też mam trójkę dzieci, pracę (+dodatkowe zlecenia po nocach, żeby dorobić), dalekie dojazdy do pracy i multum innych spraw, których w rodzinie wielodzietnej nie brakuje, a na które też trzeba mieć czas.
A gdy czytam, ile czasu musiałaś pświęcić na rehabilitację dziecka, to chylę czoła, że w ogóle zrobiłaś w tamtym czasie ogród!
Pewnie, że dobrze zrobiłaś, że położyłaś matę, bo chwasty mogłyby zagłuszyć roślinki, a nie po to je sadziłaś.
Zostań, tu naprawdę jest wiele życzliwych osób, które będą Cię wspierać. Ja też
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
agnieszka_m 09:13, 31 lip 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Kasiu czekamy na nowe zdjęcia. Nieprzejmuj się takimi wpisami ja mam dwójkę łobuzów i też nieraz nie daję rady a przy trójce to ja Cię podziwiam. Wiem co dzieci nieraz potrafią Także nieprzejmuj się głowa do góry i pokazuj nam swoje dokonania. Pozdrawiam
____________________
Mój mały ogródeczek :).
AsiaK_Z 10:42, 31 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Kasiu! Nie rezygnuj z Ogrodowiska. Postaraj się przełamać i pokaż nam swój zielony azyl. Ja mimo, że mam tylko jedno dziecko, w ogrodzie mam pracy od groma i ciut ciut, chociażby z tego powodu, że muszę dojechać do niego kilka ładnych kilometrów. Nie mogę w nim być codziennie, choć bardzo bym chciała, ale to nie jest wykonalne. Ciągle zaczynam "od zera"
Wszyscy cierpimy na "chroniczny brak czasu" i lubimy pismo obrazkowe (ale u mnie mało zdjęć, bo nie mam co pokazać ).
Tak czy inaczej witaj, Twój wątek zaznaczam, będę zaglądać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Astrantia 11:42, 31 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
Witam ponownie w miłym gronie
Dzień zaczął się pięknie, właśnie na chwilę zajrzałam do komputera między jednym a drugim wyjazdem, patrzę a tu dla odmiany jednak miło się zrobiło. I na tym poprzestańmy, obiecuję że słowem nie wspomnę o pracy itd
Zdjęć na razie nie mogę załączyć bo jeszcze nie wypieliłam ))
No jedno pokażę



A jak wrócę to postaram się pokazać Wam moje rozrośnięte trawy.

Pozdrawiam ciepło
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
margaretka3 11:45, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Wow, Ty przecież przepięknie masz! A to najmłodszy kwiatuszek, który tyle przeszedł trudów rehabilitacji?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies