Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » 1,2,3,ogród... START!

Pokaż wątki Pokaż posty

1,2,3,ogród... START!

Milka 11:38, 05 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Imponujący, naprawdę jestem pełna podziwu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Astrantia 11:40, 05 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
agnieszka_malysa napisał(a)
moja sąsiadka w tamtym roku wyzbierała te wstrętne ślimaki i zalała wrzątkiem ale piszczały i niewiem czy to pomogło ale niema ich już sporadycznie się jej jakiś trafi


Aga, wyobraziłam sobie tę makabryczną scenę i wolę jednak trutkę... Odrzuca mnie na ich widok i wolę nie brać ich do ręki, wystarczy jak czasem przez przypadek muszę... brrr... a jeszcze ten pisk... Nie, dziękuję
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
agnieszka_m 11:41, 05 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
warzywniaczek piękny a te pomidorki hmmm...
____________________
Mój mały ogródeczek :).
agnieszka_m 11:43, 05 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Astrantia napisał(a)


Aga, wyobraziłam sobie tę makabryczną scenę i wolę jednak trutkę... Odrzuca mnie na ich widok i wolę nie brać ich do ręki, wystarczy jak czasem przez przypadek muszę... brrr... a jeszcze ten pisk... Nie, dziękuję

ja też tego niemogę na sam widok mnie odrzuca od nich narazie odpukać u mnie jeszcze ich niema ale do czasu
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Astrantia 11:44, 05 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
Milka napisał(a)
Imponujący, naprawdę jestem pełna podziwu


Dzięki Milka zwalczyłam perz, walczę ze skrzypem, komosą i chrzanem... Wczoraj wpadłam na pomysł gnojówki ze skrzypu (że też dopiero...), a chrzan sobie w końcu darowałam i niech rośnie jak musi, będzie do ogórków Najgorzej z komosą, jak wyrwałam rzodkiewkę i zostawiłam pusty ten kawałek to oczywiście komosa zajęła miejscówkę I tak w kółko, podobno jej nasiona żyją w glebie 50 lat...
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
Astrantia 11:46, 05 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
agnieszka_malysa napisał(a)
warzywniaczek piękny a te pomidorki hmmm...


Dzięki, dzięki Na szczęście zarazy nie mam i liczę na udany zbiór, sadzenie z mikoryzą pod korzeń działa, polecam! Wczoraj jeden zaczął się czerwienić...
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
iwka 12:07, 05 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Warzywnik bomba, ślimaki też mam, wyłażą wieczorem i stołują się na moich rododendronach
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Milka 12:12, 05 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Astrantia napisał(a)


Dzięki Milka zwalczyłam perz, walczę ze skrzypem, komosą i chrzanem... Wczoraj wpadłam na pomysł gnojówki ze skrzypu (że też dopiero...), a chrzan sobie w końcu darowałam i niech rośnie jak musi, będzie do ogórków Najgorzej z komosą, jak wyrwałam rzodkiewkę i zostawiłam pusty ten kawałek to oczywiście komosa zajęła miejscówkę I tak w kółko, podobno jej nasiona żyją w glebie 50 lat...


O jej!! że też to co tak pragniemy, nie ma takich sił i wiatalności, idzie ci super, zazdraszczam tej świeżości warzyw u mnie na razie seler i marchew, truskawki w drugim rzucie słabo.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Astrantia 13:08, 05 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
U mnie ani selera (nie zdążyłam posadzić), ani pietruszki (nie wyszła, albo ją wymyła ulewa), a marchewka jeszcze słaba (rosła z rzodkiewką, którą za późno wyrwałam, bo wyjechałam na urlop). Ale za to reszta w miarę
A pod hortensją w ogrodzie postawiłam 10-pak truskawek z ogrodniczego, zapomniałam o nim i w tym roku wiosną sobie przypomniałam, ale się ukorzenił, więc nie ruszam na razie, nawet owocowały
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
bdan 19:56, 06 sie 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Kasiu dziękuje za wizytę u mnie. Piekny masz warzywnik, będę wpadać po porady przed następnym sezonem warzywnym, co Ci się sprawdziło i radzisz sadzić.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies