Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Klein Kottorz

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Klein Kottorz

ElzbietaFranka 12:52, 19 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Ja też zawsze czekam na dobre wiatry w stronę pola i to pod wieczór. Syfu nie palę.

Danka a może bez drwala da rady od tej trawy bez nazwy z korzenia coś uszczknąć i posadzić do donicy chętna bym była na nią.
Masz takie piękne te trawska że jestem co chwilę wstecz u ciebie je podziwiam. Mało tego sabardzo dobrze rozstawione. Moje mam w kupie.

Będę robiła nowa rabatę z trawami. Przesadzam Memory bo mi się nie podoba w pewnym miejscu jest za wysoka i przy wietrze pochyla się i łamie. Jest ładna tylko z liści. Poza tym nie ma czego u niej podziwiać od spodu łysa. Ma 3 szt i wszystkie takie same.

Grube miskanty możesz śmiało rozdrabniać przez rozdrabniarke.
Tak zrobiłam tylko rozplenice wrzuciłam na kompost.

U nas chłodno i co chwilę śnieg pada. Przed chwilą dostałam paczkę znasionami i klaczami.

Pozdrawiam i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
daszum 20:08, 19 mar 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Ela, jak się zrobi trochę cieplej spróbuję uszarpać kawałek tej ładnej trawy i wyślę razem z bambusem, którego Ci obiecałam.
Lubię moje trawy, ale wielkie kępy porosły i zaczynają się problemy, bo mam dużo iglaków. Trawy nie mogą dotykać iglaków, bo iglaki łysieją w tych miejscach.
Mnie się bardzo podoba Twoja rabata z trawami.
Nie mam rozdrabniarki i dlatego suche trawy palę.

U nas też chłodno, śnieg nie leży, ale padają pojedyncze płatki.

____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
ElzbietaFranka 00:50, 20 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Danka Astra.... jest to dobra szczepionka. Jak jesteś zdrowa nic ci nie będzie. Ona się niczym nie różni od tych innych. Pamiętaj to jest miliardowy rynek i się wygryzają na wzajem.
Mój eM mówi on jakby mógł to by się i sputnikiem ruska szczepionka zaszczepił.zawsze to jest jakieś zabezpieczenie.
Każda szczepionka jest obarczona jakimiś skutkami ubocznymi. Ja tam mówię co ma wisieć nie utonie.

Jedynie możesz się trochę gorzej poczuć.

Idź nie zastanawiaj się.

Pozdrawiam i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
daszum 13:26, 20 mar 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Ela dzięki Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś.

Nie wiem czy jestem zdrowa, bo lekarzy unikam. Jedynie od lat biorę leki na nadciśnienie, ale staram się to załatwiać bez wizyty u lekarza.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
gogo 14:49, 20 mar 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Danko, ja idę się szczepić 27.03 i już nie mogę się doczekać, szczepionka jest mi obojętna, byle była.
Przez ten tydzień nawet do sklepu nie pójdę, żeby nie złapać paskudztwa.
Też nie chodzę do lekarza, dobrze, że leki na ciśnienie można załatwić telefonicznie
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
ElzbietaFranka 15:25, 20 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
daszum napisał(a)
Ela dzięki Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś.

Nie wiem czy jestem zdrowa, bo lekarzy unikam. Jedynie od lat biorę leki na nadciśnienie, ale staram się to załatwiać bez wizyty u lekarza.




Teraz jak się szczepilam Lekarz mnie się pyta czy pani zdrowa odpowiadam nie wiem bo nie chodzę po lekarzach.
U mnie w rodzinie to geny długowieczne.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 16:48, 20 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Też myślę, ze firmy się nawzajem wygryzaja, to sa miliardy dolarów. A że się gorzej czują ludzie po szczepieniu? Przeciez organizm musi jakos zareagować na to co dostał w szczepionce. To jest walka. U jednych jest ciężka bitwa a u innych piknikowy rozejm.
Danka ja na trawy zawsze jestem chętny (jakby co)
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
daszum 20:13, 20 mar 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
gogo napisał(a)
Danko, ja idę się szczepić 27.03 i już nie mogę się doczekać, szczepionka jest mi obojętna, byle była.
Przez ten tydzień nawet do sklepu nie pójdę, żeby nie złapać paskudztwa.
Też nie chodzę do lekarza, dobrze, że leki na ciśnienie można załatwić telefonicznie[/quote


A ja 29.03. Też bym chciała być zaszczepiona, zazdroszczę mojej mamie i siostrze, że są juz po drugiej dawce.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
daszum 20:22, 20 mar 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
ElzbietaFranka napisał(a)




Teraz jak się szczepilam Lekarz mnie się pyta czy pani zdrowa odpowiadam nie wiem bo nie chodzę po lekarzach.
U mnie w rodzinie to geny długowieczne.





Ela, moja mama ma 95 lat, jej siostra 92, brat 88, najmlodsza siostra 84.
Ze strony mamy mam dlugowieczne geny, ze strony taty odwrotnie.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
daszum 20:28, 20 mar 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
greg66 napisał(a)
Też myślę, ze firmy się nawzajem wygryzaja, to sa miliardy dolarów. A że się gorzej czują ludzie po szczepieniu? Przeciez organizm musi jakos zareagować na to co dostał w szczepionce. To jest walka. U jednych jest ciężka bitwa a u innych piknikowy rozejm.
Danka ja na trawy zawsze jestem chętny (jakby co)



Grzesiek, nie ma sprawy, jak bede szarpac kawalek trawy dla Eli dla Ciebie tez uszarpie i dam Ci znac.

Rosliny wodne przezyly.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies