Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

MirellaB 21:23, 12 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Terenia mój Kuba też się wczoraj bał, a dzisiaj ciągle się pytał czy też będzie burza
Czyli ta lipa uratowała Wasz dach. No zobacz jakie to różne przypadki.
Terenia, a ogród totalnie zniszczony?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
jolanka 22:55, 12 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Teresko, ściskam mocno, słów brak. Niestety nie mamy wpływu na naturę, oby jak najmniejsze w takich okolicznościach straty. Dobrze, ze Wy bezpieczni. Ogród się odbuduje, z roślinami pomożemy. Trzymajcie się i dawaj znać w miarę możliwości.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
MirellaB 23:36, 12 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jola ładnie napisała - z roślinami pomożemy. Podzielę się z Tobą
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
alis 00:10, 13 sie 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Tereniu, ściskam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
GorAna 00:15, 13 sie 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Tereniu, wiem coś na ten temat.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
AnnaCh 00:27, 13 sie 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Tereniu, po tym co widziałam w Tv latam po wątkach i patrzę czy wszystko ok. Na szczęście Wy cali i zdrowi i macie dach nad głową, a roślinki dadzą radę, odbudują się, a jak nie to dostaniesz od nasz sporo, głowa do góry.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
olga80 21:35, 13 sie 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Odpowiem zbiorowo.
Dziewczyny dziękuje za słowa otuchy i wsparcie.Jednak jesteśmy jedna ogrodowiskową rodziną.
Dzisiaj uruchomili nam telefony więc mamy jakiś kontakt z rodziną.Prądu i wody nadal brak.My mamy agregat prądotwórczy więc w miarę normalnie funkcjonujemy dzięki temu mam też wodę z własnej studni i sąsiedzi korzystają.Moje straty jakoś mnie nie przerażają aż tak bardzo.Przeraża mnie ogrom strat wśród znajomych i ludzi z sąsiednich wiosek.Dachy z domów pozrywane domy pozalewane ściany powyrywane okropny widok.Łzy same się do oczu cisną.Jeździmy pomagać zabezpieczać dobytek.Władze naszej gminy jakoś specjalnie się nie interesują.
Jeszcze raz dziękuje za wsparcie to prawda,że najważniejsze,że jesteśmy cali i zdrowi.Buziaki.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 21:36, 13 sie 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Odpowiem zbiorowo.
Dziewczyny dziękuje za słowa otuchy i wsparcie.Jednak jesteśmy jedna ogrodowiskową rodziną.
Dzisiaj uruchomili nam telefony więc mamy jakiś kontakt z rodziną.Prądu i wody nadal brak.My mamy agregat prądotwórczy więc w miarę normalnie funkcjonujemy dzięki temu mam też wodę z własnej studni i sąsiedzi korzystają.Moje straty jakoś mnie nie przerażają aż tak bardzo.Przeraża mnie ogrom strat wśród znajomych i ludzi z sąsiednich wiosek.Dachy z domów pozrywane domy pozalewane ściany powyrywane okropny widok.Łzy same się do oczu cisną.Jeździmy pomagać zabezpieczać dobytek.Władze naszej gminy jakoś specjalnie się nie interesują.
Jeszcze raz dziękuje za wsparcie to prawda,że najważniejsze,że jesteśmy cali i zdrowi.Buziaki.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
sylwia_slomc... 13:51, 14 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Bardzo mi przykro
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gobasia 14:19, 14 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Nie wiem co napisać.....mam nadzieję ,że wszystko wróci do normy...Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies