Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

Rumianka 19:29, 21 wrz 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Myszko kochana...możemy sobie podać dłonie z powodu przeżytego koszmaru w czasie nawałnicy...U Ciebie zniszczenia w domu i ogrodzie, a ja znalazłam się w samym centrum tornada w czasie wakacyjnego odpoczynku...Masz rację, że trudno to opisać co się działo niedobrego...Ja w dalszym ciągu mam lęki w czasie każdego wiatru...Oby nigdy więcej...Jednakże, trzeba przyznać, że Twój raj przechodzi wspaniałą metamorfozę i pięknieje coraz bardziej...Jestem zachwycona ...a jeżeli chodzi o gałązki rozchodnika, to chętnie przygarnę... Zakochałam się w nich...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
dominika_ 11:39, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
A jak Tereniu u Ciebie ze spadkami temperatury? Bo u mnie z powodu występujących zimą chwilowych wysokich temperatur ujemnych, zaryzkowałam tylko na jedną sztukę katalog. Póki co dwie zimy za nią. Całe szczęście, że u mnie późno ona startuje to i tegoroczny przymrozki majowy jej nie uszkodził. Natomiast ok 10 km ode mnie mają posadzone wzdłuż płotu ok 10 szt i po tej zimie, a może maju 5szt im przemarzło.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Gardener27 19:37, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Współczuję tej nawałnicy, u mnie obyło się bez wiekszych strat, w tym roku mnie oszczędziło.
Rabaty prezentują się wspaniale, trzymam kciuki za nowe żurawki, wiosną powinny być już ukorzenione.
Donice w jesiennej odsłonie bardzo ładne
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Kasya 19:39, 22 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41816
olga80 napisał(a)
Dzisiaj byłam w szkółce chciałam kupić katalpy sztuk 2 cena zbiła mnie z nóg 220zł jedna.U Was też mają takie ceny ?


to zalezy od wielkosci rosliny, wielkosci doniczki...
ale przekonalam sie ze warto odwiedzic kilka szkolek bo ceny moga sie roznic kilkukrotnie nawet
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
kasja83 08:05, 25 wrz 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Pozdrawiam cieplutko!Czekamy razem na lepszą pogodę!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Ewik 14:30, 25 wrz 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dawno u Ciebie nie byłam a ogród coraz bardziej zachwyca ☺
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
olga80 09:56, 27 wrz 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Rumianka napisał(a)
Myszko kochana...możemy sobie podać dłonie z powodu przeżytego koszmaru w czasie nawałnicy...U Ciebie zniszczenia w domu i ogrodzie, a ja znalazłam się w samym centrum tornada w czasie wakacyjnego odpoczynku...Masz rację, że trudno to opisać co się działo niedobrego...Ja w dalszym ciągu mam lęki w czasie każdego wiatru...Oby nigdy więcej...Jednakże, trzeba przyznać, że Twój raj przechodzi wspaniałą metamorfozę i pięknieje coraz bardziej...Jestem zachwycona ...a jeżeli chodzi o gałązki rozchodnika, to chętnie przygarnę... Zakochałam się w nich...


Eliska ściskam i doskonale Cię rozumiem, taż jak zaczyna wiać ja zaczynam panikować

Cieszę,że mój ogród może się podobać
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 10:11, 27 wrz 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
dominika_ napisał(a)
A jak Tereniu u Ciebie ze spadkami temperatury? Bo u mnie z powodu występujących zimą chwilowych wysokich temperatur ujemnych, zaryzkowałam tylko na jedną sztukę katalog. Póki co dwie zimy za nią. Całe szczęście, że u mnie późno ona startuje to i tegoroczny przymrozki majowy jej nie uszkodził. Natomiast ok 10 km ode mnie mają posadzone wzdłuż płotu ok 10 szt i po tej zimie, a może maju 5szt im przemarzło.



No właśnie u mnie jest bardzo przewiewnie i potrafi przymrozić.Wiosną skuszę się na jakąś mniejszą sztukę i spróbuję.Kasya poleciła mi szkółkę mają za kilkanaście zł taką stratę przeżyję takiej za 200 to już by mi było szkoda.
Dziękuję Domi
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 10:13, 27 wrz 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Gardener27 napisał(a)
Współczuję tej nawałnicy, u mnie obyło się bez wiekszych strat, w tym roku mnie oszczędziło.
Rabaty prezentują się wspaniale, trzymam kciuki za nowe żurawki, wiosną powinny być już ukorzenione.
Donice w jesiennej odsłonie bardzo ładne


Przemku żurawki dzielę na potęgę,wiem,że nie będę miała przez to pięknych dużych okazów ale sporo kasy zaoszczędzę.u mnie jednak jest spory areał.
Cieszę się,że u mnie takiemu mistrzowi ogrodowemu coś się podoba
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 10:14, 27 wrz 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Kasya napisał(a)


to zalezy od wielkosci rosliny, wielkosci doniczki...
ale przekonalam sie ze warto odwiedzic kilka szkolek bo ceny moga sie roznic kilkukrotnie nawet


Dziękuję za info
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies