Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

Anusia 21:28, 01 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Tereniu hortki pięknie się przebarwiają. W słońcu wyglądają cudnie. Na zielsko nie patrzę u mnie go też pod dostatkiem. Tyle deszczy spadło, że ziele ze Stipą rozsiały się po rabatach. Opróżniam też warzywnik z dobroci i nie mam czasu na plewienie
____________________
Skandynawia po krzyżacku
olga80 21:33, 01 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
jolanka napisał(a)
Widzę, ze nie tylko ja oglądam się za swoimi nogami
Pozdrawiam jeszcze słonecznej i lecę szukać zagubionego czasu


zasmucę Cię Jolu nie znajdziesz
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 21:36, 01 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Anusia napisał(a)
Tereniu hortki pięknie się przebarwiają. W słońcu wyglądają cudnie. Na zielsko nie patrzę u mnie go też pod dostatkiem. Tyle deszczy spadło, że ziele ze Stipą rozsiały się po rabatach. Opróżniam też warzywnik z dobroci i nie mam czasu na plewienie


U mnie podobnie dobrodziejstwa warzywnika przerabiała na szczęście jeszcze tylko maliny zostały bo już mi się nie chce w tych słoikach siedzieć tym bardziej,że w drugiej części ogrodu sporo pracy i nowe roślinki czekają na posadzenie.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Anusia 21:41, 01 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
olga80 napisał(a)


U mnie podobnie dobrodziejstwa warzywnika przerabiała na szczęście jeszcze tylko maliny zostały bo już mi się nie chce w tych słoikach siedzieć tym bardziej,że w drugiej części ogrodu sporo pracy i nowe roślinki czekają na posadzenie.


Ja kończę z dosadzaniem roślin w tym sezonie. Może jeszcze róże Montany, jak tylko pojawią się to zakupię. Ogólnie jestem rozczarowana rózami w drugiej połowie sezonu. Przez deszcze słabo powtarzają kwitnienie. Mączniak na Sea Foam oraz rdzawe plamy na prawie wszystkich. Porażka.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
olga80 22:18, 01 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Aniu moje róże też pozostawiają niesmak a tak chciałam aby było pięknie wyciągnęłam jednak wnioski moje rabaty dostaną więcej hortensji traw i zimozielonych roślin.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
kasja83 07:36, 02 paź 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
olga80 napisał(a)
Aniu moje róże też pozostawiają niesmak a tak chciałam aby było pięknie wyciągnęłam jednak wnioski moje rabaty dostaną więcej hortensji traw i zimozielonych roślin.

Ja patrząc na grzybową śmierć klona, kłopoty grzybowe bukszpanów-też najchętniej poszłabym w trawy.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
olga80 13:34, 02 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Kasja nie strasz mnie zamówiłam 2 klony wczoraj
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Ewik 15:30, 02 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
olga80 napisał(a)


Ewuś chętnie szkoda,że dopiero wieczorem to zobaczyłam,byłam dziś w Świeciu do Ciebie to już chyba żabi skok ?
Musimy się umówić


Tak .to kawałek. Przyjeżdżaj, mam sporo roślin. Wykopałam wczoraj znajomym kępe rozchodniki to ledwo ją uniosłam.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 15:36, 02 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
olga80 napisał(a)
Aniu moje róże też pozostawiają niesmak a tak chciałam aby było pięknie wyciągnęłam jednak wnioski moje rabaty dostaną więcej hortensji traw i zimozielonych roślin.


Dziewczyny, ten rok taki nieprzychylny dla ogrodu bez względu na gatunki roślin ,czy to róże, trawy czy byliny .nie nacieszylam się wcale jezowkami bo pełne pogniły od deszczu, róże pełne podobnie , rozchodniki się rozeszły i monstery się zrobiły...
Od kilku dni nie pada i od razu wszystko lepiej wygląda
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
olga80 15:50, 02 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Ewuś mój Filip złapał anginę 2 tygodnie mam aresztu domowego
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies