Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 11:39, 21 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Magara napisał(a)


Mamy od roku neta z firmy "kaszubskiej" - jesteśmy mega zadowoleni, bo w końcu skończyły się problemy z zasięgiem. Żadne sieciowe firmy nie dawały u nas rady. Nie pamiętam czy Ci już o tym pisałam czy nie
Minusem jest abonament, trzeba płacić miesiąc w miesiąc. Dla nas to całkiem ok bo osiedliliśmy się na stałe, ale Wy chyba tylko w sezonie "ciepłym" jesteście na działce. Gdybyś była zainteresowana, oczywiście daj znać

Dzięki za chęć pomocy...my rzeczywiście tylko "ciepłolubni" tj 6m-cy, a później w domu.
Z netem było ok do pewnego czasu, gdy sąsiad po ukosie nie postawił w ogrodzie paneli fotowoltaicznych. Od tego momentu, jak piorun trzasnął...net gdzieś się zapodział. Mam tylko jedno miejsce gdzie czasem coś złapię jakiś malutki zasięg...tym miejscem jest okno kuchenne, niewygodnie pisać, bo tylko na łokciach trzeba się oprzeć...pozycja całkiem do d...y. Wszyscy wokół skarżą się na brak zasięgu...właściciel paneli również...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 11:58, 21 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Basieksp napisał(a)
Ja głównie na telefonie, bo mam go pod ręką ale na literówki muszę uważać, czasami się zastanawiam ile smutnych buziek wysłałam zamiast tych wesołych, przez pomyłkę oczywiściemoże nie było by problemu gdybym tak okulary też zawsze miała pod ręką

Same smutne buźki nie są problemem, gorzej jak słowo wpisane zamienia się poprzez słownik na jakieś zupełnie inne nie związane z treścią...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:05, 21 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 12:58, 21 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Żółte kosaćce baaardzo ładne U mnie dopiero nieśmiało się rozkręcają
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 13:06, 21 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Basiu, tu są żółte, brązowe i fioletowe...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Alija 23:03, 21 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9301
Barwinek od Joli bardzo ładny. Też miałam problemy z internetem, ale w końcu mamy światłowód i jest normalnie,
mogę wstawiać zdjęcia, he, he, dawniej trwało to wieki.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Rumianka 14:34, 22 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Takiego pełnego barwinka szukałam od dawna, a Jola spełniła moje życzenie. Dopóki jestem w domu na "gościnnych występach" to internet stacjonarnie działa bez zarzutów, a na na "letnisku" lipa.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 21:46, 22 maj 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Świetne te fotki z góry cykane Rubens zaszalał z kwitnieniem, ubiera altankę w kwietną suknię Moje w tym roku wymarzły do samej ziemi więc kwiatów nie będzie aż się nie odbudują. Pewnie ze dwa lata...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 13:12, 23 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
mi
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 15:40, 23 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
sylwia_slomczewska napisał(a)
Świetne te fotki z góry cykane Rubens zaszalał z kwitnieniem, ubiera altankę w kwietną suknię Moje w tym roku wymarzły do samej ziemi więc kwiatów nie będzie aż się nie odbudują. Pewnie ze dwa lata...

Fajnie to wyglądało, ale susza znacznie skróciła okres kwitnienia clematisa i teraz zostały już tylko resztki kwiatków.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies