Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 21:11, 13 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10337
Joku napisał(a)
Klon Ginnala ostro ruszył z kopyta. Jak byłam to ledwie było widać wyrastające gałązki.
Zastanawiam się czy szybko wysycha ziemia w tej minirabatce z truskawkami.

Klon rośnie w oczach aż jestem zdziwiona że tak się wziął. A truskawki mają dość fajna wilgoć bo po 15 jest cień. Pisałam już dwa razy i wcielo internet. Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 22:53, 13 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10409



Piękna floksowa poducha dobrze im u Ciebie u mnie nie mają się tak dobrze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 10:11, 14 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10337
Basieksp napisał(a)


Piękna floksowa poducha dobrze im u Ciebie u mnie nie mają się tak dobrze

Nawet nie wiem kiedy tak się rozrosły. Ostatnio oglądałam stare fotki z początku ogrodu to widać ile wszystko uroslo
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 08:41, 20 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10337
Dorwałam się dziś do internetu i normalnego komputera... Poszukiwanie internetu poza domem graniczy z cudem, a pisanie w telefonie na mini klawiaturce jest gorsze niż dłubanie w nosie...
Mam kilka zaległych fotek...
Kwitnący jarząb

w pąkach kwiatowych klon Ginnala

podmarznięty klon Crimson Sentry
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 09:01, 20 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10337
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 09:04, 20 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10337

Jolu wielkie dzięki...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
vita 11:42, 20 maj 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4161
Rumianka napisał(a)
Dorwałam się dziś do internetu i normalnego komputera... Poszukiwanie internetu poza domem graniczy z cudem, a pisanie w telefonie na mini klawiaturce jest gorsze niż dłubanie w nosie...

Kwitnący jarząb


He he, miałabym lepsze porównanie do pisania w telefonie na mini klawiaturce
Czy znasz odmianę tego jarząba? Ile czasu go masz? Czy jesienią ładnie wybarwiają mu się liście?
Widzę, że barwinek od Joli pięknie wpisał się w cieniste miejsce pod dachem
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Magara 23:56, 20 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6900
Rumianka napisał(a)
Dorwałam się dziś do internetu i normalnego komputera... Poszukiwanie internetu poza domem graniczy z cudem, a pisanie w telefonie na mini klawiaturce jest gorsze niż dłubanie w nosie...
Mam kilka zaległych fotek...


Mamy od roku neta z firmy "kaszubskiej" - jesteśmy mega zadowoleni, bo w końcu skończyły się problemy z zasięgiem. Żadne sieciowe firmy nie dawały u nas rady. Nie pamiętam czy Ci już o tym pisałam czy nie
Minusem jest abonament, trzeba płacić miesiąc w miesiąc. Dla nas to całkiem ok bo osiedliliśmy się na stałe, ale Wy chyba tylko w sezonie "ciepłym" jesteście na działce. Gdybyś była zainteresowana, oczywiście daj znać
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 08:44, 21 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10409
Ja głównie na telefonie, bo mam go pod ręką ale na literówki muszę uważać, czasami się zastanawiam ile smutnych buziek wysłałam zamiast tych wesołych, przez pomyłkę oczywiściemoże nie było by problemu gdybym tak okulary też zawsze miała pod ręką
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 10:59, 21 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10337
vita napisał(a)


He he, miałabym lepsze porównanie do pisania w telefonie na mini klawiaturce
Czy znasz odmianę tego jarząba? Ile czasu go masz? Czy jesienią ładnie wybarwiają mu się liście?
Widzę, że barwinek od Joli pięknie wpisał się w cieniste miejsce pod dachem

Jarząb kolumnowy Flanrock, mam je 3-ci sezon, piszę "je" gdyż mam ich 4 szt. Sympatyczne drzewko wybarwiające się na rudo, w czasie początkowego rozkwitu przyjemnie pachnie, a następnie jedyny minus, to przy całkowitym rozkwicie cuchnie i mam wrażenie, że zalatuje padliną... Owocki szybko znikają, widocznie ulubiony przysmak ptaków.
Barwinek od Joli otrzymał honorowe miejsce na tarasie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies