Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - trudne początki - Paula

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - trudne początki - Paula

Marga 10:05, 13 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Kochany Synuś będzie z niego ogrodnik w przyszłości
Ja wczoraj nawet na działkę nie pojechałam bo lało, a dzieciaki chciały iść na wystawę Lego, a roboty w ogrodzie mam w cholerkę.
____________________
Ogród dla moich synków
MirellaB 00:27, 14 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ja chyba w przyszłym roku też kupię bardziej dorodne trawy i od razu podzielę - to jest dobry pomysł

Przed wyjazdem patrzyłam za Cyprysem Tempołuskowy, ale nie widziałam Czy on jest łatwo dostępny?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
waldek727 00:34, 14 wrz 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
MirellaB napisał(a)

Przed wyjazdem patrzyłam za Cyprysem Tempołuskowy, ale nie widziałam Czy on jest łatwo dostępny?

Mam ,,Concorta", ,,Nana Gracilis" i ,,Filicoides".
Łatwo nie było, ale w większych szkółkach można trafić.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Filemon24 12:26, 14 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
możesz kupić róże krzaczastą piękna odmiana artemis historyczną louise odier
wielkokwiatową chopin parkową eden rose śliczne odmiany
Bonici nie polecam ma dziwny pokrój i kwiaty średnio urodziwe, the fairy sama dziwnie będzie wyglądać.
____________________
frezja 15:53, 16 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Paula...zwolnij dziewczyno)
____________________
Ewa - Ogrodowy song
iwka 11:38, 18 wrz 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
co tam słychać? czytam, że ciężki tydzień masz, dobrze, że dzisiaj piątek
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
paula23 12:04, 21 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Cześć
Cały tydzień była u nas moja mama więc bawiła wnusia a co za tym idzie ja mogłam spokojnie działać Stwierdziłam że mam jeszcze dużo placu do obsadzenia (za rok dwa) że zaryzykuje z sadzonkowaniem bo nawet jak przyjmie mi się tylko 25% to i tak będzie mi się to opłacało mąż obiecał skonstruować na zimę tunel foliowy dla sadzonek. Zrobiłam jakieś 500 sadzonek kilka odmian turzyc, żurawki, trzmielinę,bukszpany i trochę iglaków podobno mało się przyjmuje ale gałązki dostałam od sąsiadów więc spróbuje Do tego od mamy mam jukki, piwonie i ukorzenione już trzmieliny
Kupiłam dużego z 2 m derenia pięknie mi zasłoni widoki na okropny gołębnik sąsiada i tamaryszka dużego chce go poprowadzić w drzewko do tego cyprysika groszkowego sungold i dostałam w szkółce gratis sadzonki golterii .

Na dniach mają mi przywieźć zamówione drzewka świerki, jodły i tuje odmian karłowatych m.in miky,teddy, rheingold, golden tuffet 4 świerki pójdą na rabatę a resztę wsadzimy przed siatką niech rośną przydadzą się kiedyś do obsadzenia oczywiście znów robota bo ten kawałek za siatką sąsiad zaorał trzeba przygotować ziemie i ogrodzić siatką.

A na rabatę ze świerkami chyba zamiast berberysów dam perukowce

Pozdrawiam i lecę pracować
Do Was postaram się zajrzeć wieczorem jak męża i syna spać położę
____________________
Paula Moje trudne początki
iwka 12:11, 21 wrz 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
500 sadzonek ????????!!!!!!!!
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Dominika11 12:33, 21 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
no to kobieto ostro działasz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
paula23 12:42, 21 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
iwka mam jeszcze ponad 200 doniczek więc to nie koniec przywieźć mi maja około 140 drzewek wczoraj była niedziela dzień odpoczynku więc jak zawsze byliśmy u nas w lesie i strzygłam jałowce taki trening 2 lata temu obcięłam pierwszego ale nie w naszym lesie i teraz nie pamiętam gdzie to było a byłam ciekawa jak będzie wyglądał.

Kurcze i zamiast iść robić to ja siedzę i czytam... rozleniwiam się tu
____________________
Paula Moje trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies