Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

alis 21:52, 18 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Toszka napisał(a)
W tym roku sypią się płatki bo jest susza, żar i duchota

Jak na razie to tylko pomidorom ta pogoda służy...no i koper u mnie szaleje (mam koprową rabatę pomiędzy azaliami, szaleństwo istne)


To prawda, róże bardzo szybko się sypią. Nawet w miarę systematyczne podlewanie nie pomagało.
Dzisiaj przeszła taka ulewa, że szok, jakby urwanie chmury było Dobrze, że szkód nie ma, ale roślinom już od dawna należał się porządny deszcz.

U mnie przeciwnie, koperek jakiś słaby, wysychać nawet zaczął, nie wiem czy jeszcze można posiać go?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 21:55, 18 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
anpi napisał(a)
Fajnie wyglądają przetaczniki z berberysem ,dobre zestawienieRóżyczki piękne, a na hortensje wszyscy czekamy, ale i tak chyba będą szybciej niż zwykle...

Dzięki Aniu
W tym roku chyba wszystko zakwita w ogrodzie z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem. Co będzie kwitło jesienią?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 21:59, 18 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
katel napisał(a)
Pięknie u Ciebie wszystko kwitnie , różyczki super, bazarkowa bardzo mi sie podoba a Leonardo na pniu zimuje na zewnątrz?

Dziękuję Kasiu
Bazarkowa na początku nie podobała mi się, ale z biegiem czasu jak tak jej się przyglądam, podoba mi się coraz bardziej.
Leonardo zimuje w pomieszczeniu gospodarczym przy garażu, dobrze znosi to ,,mieszkanie".
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 22:02, 18 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Makusia napisał(a)
Cudnie te hosty wychylają się spod hortensji! Idealnie dobrałaś odległości, że ich hortensje nie zagłuszyły, a wystawiają łebki spod kurtyny

Wcześniej były tam limonkowe żurawki, ale pędraki w roku ubiegłym je zeżarły. Wymieniłam na hosty, które wcześniej rosły na podokiennej i chyba było to dobre posunięcieŚlimaków póki co nie ma
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 22:33, 18 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
MirellaB napisał(a)
Orange Rocket też mam, ale u Ciebie bardziej wybarwione - ładniejsze

Alicjo wstawiaj więcej aktualnych zdjęć. Masz tak piękny ogród, wiesz, że bardzo lubię go oglądać.

Rabaty podokiennej dawno nie pokazywałaś i co się dzieje przy trzmielinkach na pniu?

Donice możesz też zawsze przypominać Dla mnie w tym roku masz najładniejsze kompozycje donicowe na O


Mirelko, dziękuję bardzo za pochwałyNiezmiernie się cieszę, że podoba Ci się u mnieMiło słyszeć takie słowa od właścicielki pięknego ogrodu
Orange Rocket wybarwia się w zależności od stanowiska, teraz są jego chwile świetności, w takich kolorach lubię go najbardziej. Miałam go trochę przyciąć, ale taki rozczochraniec podoba mi się
Teraz trochę rzadziej bywam na O stąd mało fotek, gorący okres w pracy Ale już niebawem będę miała większy luzPozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 22:49, 18 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Podokienna dla Mirelki

Przed strzyżeniem i po

____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 23:15, 18 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
I trzmielinki



____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 23:20, 18 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Kochani, co to za hortensja?





____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
MirellaB 07:10, 19 cze 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Alicja podokienna super. Jak hakonki się rozrosną to będzie wrażenie lewitujących bukszpanów w trawach

Trzmielinki na pniu coś kiepsko Ci przyrastają. Co się z nimi dzieje? Bardziej w kulki je tnij, bo wydają mi się wyciągnięte w dół, albo to złudzenie.
Widzę, że pieskowi też się to miejsce podoba - zapatrzony

Brązowe trawy szalone, ależ one się rozrosły

Niebieskie przetaczniki jak zawsze podziwiam. A wiesz, że moje jednak zlikwidowałam. Takie marne były i mnie denerwowały

Co do odmiany hortensji nie pomogę.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
zoja 07:57, 19 cze 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
alis napisał(a)
Kochani, co to za hortensja?


Hortensja drzewiasta Anabelle?
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies