Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

nicol21 11:05, 21 cze 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Sebku...no to oby czerwiec się skonczył i obyś wrócił więcej na łono ogrodu i ogrodowiska Ciekawam poczynan na nowej rabacie, choć byłabym mniej skora do przesiewania ziemi . Szacun!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
kasja83 11:39, 21 cze 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Sebek napisał(a)


Gosia - kiedyś spędzałem kilka godzin dziennie w ogrodzie - teraz tyle spędzam w miesiącu Jeśli chodzi o czerwiec (daj mi Boze go przeżyć ) to nawet to miałem tych paru godzin. Dzisiaj oskubalem jednego rh - i to by było na tyle w ten weekend

Byle do końca czerwca zatem...ja też wyglądam wakacji
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Sebek 12:50, 01 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
leon60 napisał(a)

heh dwa razy u siebie dosypywałam i po ostatnim deszczu znów popłynęło...


Jestem bardzo miło zaskoczony wyglądem trawnika po dwóch tygodniach - nawet nie wiem czy będę dosiewać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:51, 01 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
KasiaWB napisał(a)
Sebek, ogród wygląda super nasadzenia w donicach pięknie dobrane
masz to wyczucie!
Serdecznie pozdrawiam


Dzisiaj zdałem sobie sprawę jakie mam zaległości, ale...znów zacznę za tydzień Chyba
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:52, 01 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Karlach napisał(a)
Feeria barw i kolorów. Poprostu pięknie


Dziękuje, bardzo miło takie coś przeczytać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:52, 01 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nicol21 napisał(a)
Sebku...no to oby czerwiec się skonczył i obyś wrócił więcej na łono ogrodu i ogrodowiska Ciekawam poczynan na nowej rabacie, choć byłabym mniej skora do przesiewania ziemi . Szacun!


Ewelina - ziemie przesiewalismy pod trawnik... to było szaleństwo Ale rośnie pięknie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:53, 01 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kasja83 napisał(a)

Byle do końca czerwca zatem...ja też wyglądam wakacji


Nadal nie dorwałem super biletów - jak lot fajny to hotele drogie - i na odwrót
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:09, 01 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witam Was w lipcu - o jeżu malusieńki to już???? Ten czerwiec zapamiętam na długo - do równowagi fizycznej, a przede wszystkim psychicznej nie wiem czy kiedykolwiek wrócę, ale nadzieja ponoć umiera ostatnia? 8 egzaminów za mną (tutaj gratulacja dla mnie, bo zdane wszystko ) - także teraz mam 3 miesiące odpoczynku od uczelni Napisałbym wakacji, ale pracuję, wiec tak jakby wakacjowac będę się we wrześniu, daj Boze

Wczoraj miałem zamiar działać w ogrodzie, ale jako wyznawca zasady 4Z - zakuć, zdać, zapomnieć, zapić skupiłem się w ten weekend na tym ostatnim Dzisiaj natomiast mam dla Was zdjęcia tego buszu. Ogólnie w tym roku ogród mnie przerósł - dosłownie i w przenośni. Ale dosyć wylewania swoich rozmysleń, bo zbyt gadatliwy się robię na starość

Anabelle to dla mnie szok. Dostała raz nawóz wiosna, teraz trochę więcej deszczu - ja mam 186 cm wzrostu (z zaczeską 190 ). Tak czy inaczej - tak wielkie jeszcze nie były



Trawki i busz ID bardzo niemrawe były, ale zagoiły się pięknie



Hosty



Bylinowa - tragedia








____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:13, 01 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262


Będzie cięte, kiedyś



Pomidory już owocują, za chwile zaczniemy jeść



Czy wianek na drzwiach może zaskoczyć? Do tej pory sądziłem, ze nie skoro sam go powiesiłem Ale od słońca eukaliptus nabrał rumieńcy i zmienił kolor na szaro-bladoróżowy - dla mnie bomba



____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:15, 01 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Trawnik rośnie

Surfinie zmasakrował deszcz...



A na koniec mieczyki

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies