Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

kasja83 19:50, 13 cze 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
O jaaaaaa. Sebek Ty jak juz obfocisz to klękajcie narody!!!Roboty ziemne również i za Tobą
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 20:06, 13 cze 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Już zwątpiłam patrząc na tulipany fajnie ze i gotowych ogrodach rewolucje są ale Boga się nie boisz-kamienne płyty tak na kupie leżą? No wiesz?
Nie masz czasami siewek tych białych Naparstnic na zbyciu?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Iwk4 20:21, 13 cze 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wreszcie.Piękne wspomnienia. Co dalej? Trawa tam będzie? Pokaż całość z podjazdem Sebek
____________________
Ogródek Iwony II
abiko 21:10, 13 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Ja się zastanawiam co to taki ruch a to Sebuś komputer odpalił
No.. niezła robota Ci powiem. Ty zawsze masz ładnie.. wiesz jak to mówią ładnemu..
Fajne te malinowe surfinie.. i pomysł z piwoniami extra, że też na niego nie wpadłam tylko te 2 dni były
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Sebek 21:21, 13 cze 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kasja83 napisał(a)
O jaaaaaa. Sebek Ty jak juz obfocisz to klękajcie narody!!!Roboty ziemne również i za Tobą


Ponoć trawa wzeszła w upały, bo Mama podlewa ostro A ostatnio to co nie zdążyło wzejść spłynęło z deszczem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
21:22, 13 cze 2018
nowego tarasu i pojazdu wszyscy ciekawi

zaoczne pilnowanie fachowców bardzo sie u ciebie sprawdziło ...bylinówki uratowane ..nawet nietknięte butem fachowca ...duży sukces
Sebek 21:23, 13 cze 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nawigatorka napisał(a)
Już zwątpiłam patrząc na tulipany fajnie ze i gotowych ogrodach rewolucje są ale Boga się nie boisz-kamienne płyty tak na kupie leżą? No wiesz?
Nie masz czasami siewek tych białych Naparstnic na zbyciu?


To są siewki Pewnie beda nasiona niedługo wytwarzać, także jak nie zapomnę pozbieram

Ale co z tym kwarcytem nie tak? Że się marnuje? W sumie tyle hajsu na niego parę lat temu poszło i teraz nie do końca wiem co z nim zrobić... Ciągle myślę...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:25, 13 cze 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iwk4 napisał(a)
Wreszcie.Piękne wspomnienia. Co dalej? Trawa tam będzie? Pokaż całość z podjazdem Sebek


W ażurach i między płytami trawnik, w opasce domu żwirek, a na tarasie już leżą płyty runnen z Ikei - sam układałem, 15 minut i gotowe Ma się pojawić jeszcze parasol nad meblami, ale... czekam na wyprzedaże jesienne I tak prawie tam nie siedzimy, bo kiedy?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
leon60 21:26, 13 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
warto było czekać bujnie i kolorowo jak zawsze
roboty ziemne w założonym już ogrodzie nie należą do przyjemności ale jakże potem miło popatrzeć
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Sebek 21:27, 13 cze 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
abiko napisał(a)
Ja się zastanawiam co to taki ruch a to Sebuś komputer odpalił
No.. niezła robota Ci powiem. Ty zawsze masz ładnie.. wiesz jak to mówią ładnemu..
Fajne te malinowe surfinie.. i pomysł z piwoniami extra, że też na niego nie wpadłam tylko te 2 dni były


Aga - to nie pomysł z piwoniami, to moje lenistwo i chroniczny brak czasu na dopieszczenie ogrodu Także cytując reklamę - co się zmienia gdy robisz nic? Piwonie mają podporę z róż
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies