Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Sebek 21:38, 28 mar 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
sylwia_slomczewska napisał(a)
No to przyspieszyłeś prace, i już porządeczek....ja dzisiaj jedną strone ogrodu poprzycinała, druga czeka , a potem kolejne prace w kolejce, nie ma czasu patrzeć jak rośnie


Nie ma porównania Twojej działki z moim ogrodem Ja bym pewnie po dotarciu na drugi koniec ogrodu u Ciebie miał dość
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Piotr_ 22:34, 28 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
To ty już na fotelu i wypatrujesz lata a u mnie jeszcze nie ogarnięte całkowicie. hehe
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
agata19762 00:09, 29 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ja też uważam, że dawniej było fajniej nawet tu na forum.
Sebek poszalałeś w tym roku z prędkością prac w ogrodzie.
Wianek cudniasty mega mi się podoba.

Ale będzie kompostu w tym roku...

Pozdrówka zostawiam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Sebek 18:18, 30 mar 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piotr_ napisał(a)
To ty już na fotelu i wypatrujesz lata a u mnie jeszcze nie ogarnięte całkowicie. hehe


Na pewno nadrobiłes- o ile nie musiałeś być w pracy jak ja
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:19, 30 mar 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
agata19762 napisał(a)
Ja też uważam, że dawniej było fajniej nawet tu na forum.
Sebek poszalałeś w tym roku z prędkością prac w ogrodzie.
Wianek cudniasty mega mi się podoba.

Ale będzie kompostu w tym roku...

Pozdrówka zostawiam


Sam nie wiem kiedy, to był moment
Kompost mam nadzieje się zrobi - będę miał zabawę z przerzucaniem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
m_gocha 18:49, 30 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Sebek napisał(a)

A wczoraj bawiłem się nową zabawką Zobaczcie ile siana wyskubała Na szczęście kompostownik mam na nieograniczoną ilość odpadów

czy takie „siano” po wertykulacji ale trochę z mchem nadaje się na kompostownik?
Zapakowałam do worków na odpady ale widzę że sporo i suchej trawy i trochę ziemi też
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Sebek 18:59, 30 mar 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
m_gocha napisał(a)
czy takie „siano” po wertykulacji ale trochę z mchem nadaje się na kompostownik?
Zapakowałam do worków na odpady ale widzę że sporo i suchej trawy i trochę ziemi też


Gosia - nadaje się Co prawda może się z tego zrobić - nie oszukujmy się - gnój, jednak jak poprzerzucasz to chwastami i ziemia to myśle, ze na jesień będziemy już go sypać na rabaty Trzeba taka pryzmę z dwa razy przerzucić jak się ubije
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
m_gocha 22:54, 30 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Sebek napisał(a)


Gosia - nadaje się Co prawda może się z tego zrobić - nie oszukujmy się - gnój, jednak jak poprzerzucasz to chwastami i ziemia to myśle, ze na jesień będziemy już go sypać na rabaty Trzeba taka pryzmę z dwa razy przerzucić jak się ubije
myślałam że jak będę przerzucać pryzmę kompostową to wtedy warstwami dam te odpady po wertykulacji Martwi mnie jedynie zawartość mchu czy on się napewno rozłoży w kompoście
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
martamiroslaw 09:02, 05 kwi 2019


Dołączył: 21 maj 2017
Posty: 59
Sebek, piękny masz ten swój ogród!!! przejrzałam kilkaset stron z twojego wątku od wczoraj,ogólnie przepadłam z ogrodowiskiem w ostatnim czasie szukając inspiracji... Zapraszam Cie na mój nowy wątek jestem dopiero początkującym ogrodnikiem i byc może pomożesz coś zaaranżować?Mam kilka takich kłopotliwych miejsc...
____________________
Marta Mały Biały Domek na Zaciszu
agata19762 22:06, 15 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ja zostawiłam na kompost przesypałam mocznikiem
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies