Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kamienny ogród patykiem malowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Kamienny ogród patykiem malowany

kamila66 20:09, 09 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Sylvana napisał(a)
Witam, miło mi bardzo, chociaż taki trochę nie ogrodowiskowy ten park.
Dużo zmian mam zaplanowanych.

Odwiedź ogród ''Pszczelarnia'' przedostatni wpis napisany wprost do Ciebie . Nasze ogrody za kilka lat będą ogrodowiskowe ja też zaczynam
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Makao_J 20:12, 09 lis 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Czemu nie ogrodowiskowy? Jak się dosadzi roślin to będzie pięknie. Zajrzyj do Zety "Roztoczańskie klimaty". Polecam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Tess 20:18, 09 lis 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Sylvana napisał(a)
Witam, miło mi bardzo, chociaż taki trochę nie ogrodowiskowy ten park.
Dużo zmian mam zaplanowanych.

Nie ogrodowiskowy? I bardzo dobrze!
Jeśli podczytujesz od jakiegoś czasu ogrodowisko, to pewnie wiesz, że najpiękniejsze tutejsze ogrody to te z klimatem. Twój - z tego co dotąd pokazałaś - po niewielkim liftingu ma szanse być jednym z nich.
Witaj na O. i pokazuj co tam jeszcze chowasz.
Bardzo mi się podoba to połączenie roślin na ostatnim zdjęciu. Bardzo lubię fakturę liści w ogrodzie.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Sylvana 20:18, 09 lis 2015


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Kamila
Zajrzałam... i szczęka mi opadła

Ania
Patrz na ostanie dodane zdjęcie, każda roślina inna - wbrew zasadom wypisanym przez Danusię - ale jakoś nie mogę się powstrzymać
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Sylvana 20:25, 09 lis 2015


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Tess napisał(a)

Nie ogrodowiskowy? I bardzo dobrze!
Jeśli podczytujesz od jakiegoś czasu ogrodowisko, to pewnie wiesz, że najpiękniejsze tutejsze ogrody to te z klimatem. Twój - z tego co dotąd pokazałaś - po niewielkim liftingu ma szanse być jednym z nich.
Witaj na O. i pokazuj co tam jeszcze chowasz.
Bardzo mi się podoba to połączenie roślin na ostatnim zdjęciu. Bardzo lubię fakturę liści w ogrodzie.

Pisałyśmy w tym samym czasie, na ten sam temat
Witaj u mnie
Zapraszam
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Makao_J 20:30, 09 lis 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Nie wiem co Ty do mnie mówisz. To wszystko ma swój urok. Wskazówki Danusi nie zabraniają nikomu eksperymentować z roślinami. Mi to się podoba.
Trzeba tylko dosadzić kolorów: róż pnących, różaneczników, hortensji, rozplenic,berberysów, czegoś na pniu itd itd i będzie jak w bajce. Ten ogród ma potencjał.Masz już duże drzewiszcza więc to duży plus.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 20:32, 09 lis 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Widzisz Teresa ma rację. Popieram.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Anda 20:33, 09 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Witaj Co za niezwykły staw i ogromny ogród. Masz pole do eksperymentów. Będę zaglądać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Sylvana 21:04, 09 lis 2015


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Aniu dziękuję za dobre słowo
A rododendronów mam w nadmiarze, mój M. chciał mi zrobić radochę w zeszłym roku i kupił 5 szt w supermarkecie - wszystkie takie same. Teraz kombinuje i przesadzam bo nie wiem gdzie je wcisnąć. Miały miejsce specjalnie dla nich zrobione, ale okazało się, że za dużo słońca - zwłaszcza tego lata - i musiałam szybko zabierać.
Pozostał jeszcze jeden w przedogródku, łysawy i brzydki, bo na słońcu ale jak zakwitnie to sąsiadka cmoka z zachwytu.
Hortensje posadziłam w tym roku, wcześniej w gąszczu pod topolą (jest na którymś zdjęciu)siedziała sobie i marniała hortensja dębolistna. Przesadziłam i się przyjęła, chociaż była już spora.
Ogródek pod topolą wykasowałam, bo drzewiszcze i tak niczemu nie da żyć.
Przesadziłam wiele roślin, które teraz wyglądają dość nędznie, ale może z waszą pomocą uda mi się je wskrzesić.
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Sylvana 21:04, 09 lis 2015


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Ewa zapraszam
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies