Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

Gosiek33 12:25, 13 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Niezwykle rada jestem, że osobiście Cie poznałam. Chętnie pogadałabym dłużej. Na ogrodowe pogaduszki za mało czasu w końcu było. Mam nadzieję na dłuższe spotkanie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anabuko1 13:08, 13 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
O i ty miałaś sptkanko.suuper !
To wyjątkowe chwilę z wyjątkowymi ludźmi .
I jak widzę w pięknym ogrodzie byliście.
Super! !
Pozdrowki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gobasia 14:51, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
mikina34 napisał(a)
Basiu, jak jest przyczyna pękania pomidorów, poza nadmierną ilością wody (czego w tym roku raczej nie uświadczyły ) Nie wszystkie pękają, ale jednak.
Wyjątkowo urodzajny rok pod względem owoców i warzyw, boje się, że ogórki mnie niedługo zeżrą z kopytami, jest ich dużo i są ogroooomne



Moniu
co do pękania pomidorów

_to może być odmiana podatna na pękanie

a co do wody to całkiem prawdopodobne...bo gdy gleba jest wysuszona i dostaną większą ilość wody to wtedy właśnie pękają.Owoce wtedy szybko nabierają masy i skórka nie nadąża i pęka

Rok urodzajny ..ale to chyba dobrze?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 14:56, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
MalgosiaW napisał(a)
Dziękuję za odwiedziny. Piękny ogród, kwiaty, trawy. Zbiorów zazdroszczę i gratuluję. U mnie tylko cukinia obrodziła. Pomidory dopadła zaraza ziemniaczana, a i ogórki szybko uschły po deszczach. Coś tam jeszcze jest marchewki, buraczków czy cebulki. Trudno, może za rok będzie lepiej. Troszkę ogród warzywny zaniedbałam w tym roku. Ciężko mi po powrocie do pracy, po urlopie rodzicielskim wpaść w ten rytm wyrabiania się ze wszystkim. Pozdrawiam.


Małgosiu witam serdecznie..bardzo mi miło ,że zaglądasz do mnie

Ten rok i tak ciężki a jeszcze jak dochodzą zmiany ...ale pomalutku wpadniesz w rytm i wszystko będzieOK..Co tam warzywka... przynajmniej masz mniej pracy z przerabianiem.To też jakiś plus
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 14:58, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
hanka_andrus napisał(a)
żałuję,ze nie mogłam być, ale co się odwlecze...


Haniu też żałuję...ale może kiedyś się spotkamy
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:01, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ElzbietaFranka napisał(a)
Akurat jak mogloby nie padac to pada. Basiu ty to w granatowej bluzeczce z lancuszkiem na szyi jestes.
Masz blisko do Szmitow bo to gdzies w twoich stronach.
Ja wracam jutro, ale podobno bardzo lało dzisiaj. Gdzie jestem to wieczorem z czwartku na piatek burza taka silna przeszla, jak walnęło w nocy obudzilam sie myslalam ze cos sie zawalilo. Pierwszy raz takie wrazenie mialam.
Fala wysoka i mocny wiatr, ale po poludniu juz pieknie slonko swiecilo.

Przechodza chmury i leje, ale cieplo.

Pozdrawiam


tak Elu ...mam blisko

dobrze poznałaś ..a na fotkach z ogrodu ja to ta w krótkich majtkach i jasno-siwym kubraku..hi hi hi
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:04, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Anusia napisał(a)
Hejka, hejka melduję się u Ciebie. Miło było poznać. Deszcz padał ale nie odebrał radości oglądania takich widoków, Pozdrawiam.



Anusiu..Cieszę się bardzo ze spotkania...przesyłam buziaczki...dziękuję za foto
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:17, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
malgocha1960 napisał(a)
Witaj,zaznaczam sobie wątek na pewno przejrzę.Dziewczyny zwracają się do ciebie Basia,a przedstawiałaś się Gosia? Miło było poznać cię osobiście,mam nadzieję,że jeszcze spotkamy się na nie jednym zlocie zielono zakręconych.


Witaj Małgosiu...jestem Basia ale sporo osób zwraca się do mnie Gobasia..być może przedstawiłam się Gobasia a Ty zrozumniałaś Gosia ..

Też mam nadzieję ,że się jeszcze spotkamy,bardzo się cieszę ,że poznałam osobiście właścicielkę pięknego ogrodu( podglądam już od dawna Twój ogród)
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:18, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Alicja169 napisał(a)
Basiu, miło było Cię spotkać w realu. Zapamiętam Twoją uśmiechniętą buzie pozdrawiam


Alicjo
bardzo się cieszę,z naszego spotkania
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:34, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Beatkowo napisał(a)
Witam byłam też na spotkaniu razem z Małgosią pozdrawiam.


Beatko doskonale pamiętam ,że byłaś..mało tego ,wydaje mi się że znam ćię od dawna a przecież zamieniłyśmy kilkamascie zdań.Pomimo dużej różnicy wieku czuję ,że jesteśmy pokrewnymi duszami..Przesyłam pozdrowienia i mam nadzieję ,że będzie okazja porozmawiać na pewno sie jeszcze spotkamy
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies