Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

iwka 08:44, 05 lip 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jarzmianki przycinam, kwitną ponownie.

Kasia świetnie ogród się zapowiada kawał dobrej roboty wykonany
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
frezja 08:54, 05 lip 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
kasja83 napisał(a)

Nie wiem co to-ale to mam Jeszcze szczawik mi szaleje-same takie dziwadło-z mnóstwem nitkowatych korzeni.
Znam ten ból. Najgorszy chwast w moim ogrodzie. Będę próbowała octem; na kostce się sprawdza, gorzej na rabatach, gdzie gąszcz roślin.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
kasja83 08:56, 05 lip 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Dominika11 napisał(a)
w sadzie, bo mam go w żwirze juz pryskałam ponownie, bo powyłaziły nowe, a te spryskane - super - chyba z nimi mam juz spokój - jałowce też chyba nic im nie jest, trawy ozdobne też okey i drzewa owocowe też w porządku - przynajmniej jak do tej pory

U mnie jest jeszcze ten plus,że w żwirze mam luźno posadzone roślinki...także większe pole do działania.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
MirellaB 09:04, 05 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kasiu bardzo ładnie u Ciebie. Terenu masz dużo - zazdroszczę. Rabata z trawami i jeżówkami super.

Jeżówki w hortensjach to chyba będziesz musiała przesadzić. Hortki je zakryją. Chyba, że masz przed hortkami posadzone?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Dominika11 09:09, 05 lip 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
kasja83 napisał(a)

U mnie jest jeszcze ten plus,że w żwirze mam luźno posadzone roślinki...także większe pole do działania.
to tak, działaj póki czas, bo jak się dziadostwo porozsiewa to dopiero problem - ja przymknęłam oko w zeszłym roku, a w tym już nie mogłam dać sobie rady z dziadostwem - więc działaj póki masz i czas i miejsce
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kasja83 09:14, 05 lip 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
frezja napisał(a)
Znam ten ból. Najgorszy chwast w moim ogrodzie. Będę próbowała octem; na kostce się sprawdza, gorzej na rabatach, gdzie gąszcz roślin.
U mnie buszu w żwirze nie ma...będę próbować.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 09:15, 05 lip 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
iwka napisał(a)
jarzmianki przycinam, kwitną ponownie.

Kasia świetnie ogród się zapowiada kawał dobrej roboty wykonany

Iwonko a jak je tniesz?Te gałązki z kwiatkami?Do zola?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 09:17, 05 lip 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
MirellaB napisał(a)
Kasiu bardzo ładnie u Ciebie. Terenu masz dużo - zazdroszczę. Rabata z trawami i jeżówkami super.

Jeżówki w hortensjach to chyba będziesz musiała przesadzić. Hortki je zakryją. Chyba, że masz przed hortkami posadzone?

Pomiędzy...hortki to miniatury.Jak mi będą je zasłaniać to faktycznie poprzesadzam, choć widzę że jeżówki same bardzo się sieją.
Za komplement dziękuję.Rabata przed domem ma 3 sezon...to też chyba zaczyna wychodzić jej tłustość.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 09:19, 05 lip 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Dominika11 napisał(a)
to tak, działaj póki czas, bo jak się dziadostwo porozsiewa to dopiero problem - ja przymknęłam oko w zeszłym roku, a w tym już nie mogłam dać sobie rady z dziadostwem - więc działaj póki masz i czas i miejsce

To faktycznie muszę spiąć tyłek...u mnie to rośnie między kamulcami na agrowłókninie.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Dominika11 09:21, 05 lip 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
kasja83 napisał(a)

To faktycznie muszę spiąć tyłek...u mnie to rośnie między kamulcami na agrowłókninie.
u mnie głównie też, albo tez znajdzie sobie miejsce przy roslinach
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies