Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

kasja83 08:43, 23 lis 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Milka napisał(a)
I co Kasiu, na grackowych wiechach ???
Dawaj krótki raport, nie ma to tamto

Mogę Ci kochana zraportować- odłowienie kretaSkarżyłam się na FB-prosząc o wszelkie rady jak się go pozbyć-ale jedynie mechaniczne wykopania futrzaka się zdało.A ile przy tym godzin czatowania...bo jakieś dziwne pory na buszowanie miał.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 08:44, 23 lis 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Agania napisał(a)

Tyle materiału to i piękny wianuś poczyniłaś...wiesz pomysłowa dziewczyna jesteś
Młody tak sam siebie pomaga...kochany synuś

Wiążesz gracki?


Dzięki Aganiu
Do wiązania traw zapędziłam męża w zeszłą sobotę-nic fantazyjnego-takie klasyczne wiechcie. Obfocę jutro
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Agania 10:23, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zapędziłaś eM do wiązania...w jaki sposób zdradź...

Fotki muszą być
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Wendy79 15:16, 23 lis 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Z kretem walczymy i my. Na chwilę obecną karbitem. Wielcem ciekawa jak się go odławia.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Agania 21:02, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zalinkuj mi na FB ten sposób, ja mam problem nie z kretem, ale z pewnością z karczownikiem lub jakimś gatunkiem nornika, wiesz nie wiem czy pisałam,
nasza kuna się utopiła zimą w oczku.
Nasze szczęście...po jej szkodach całą elektrykę musieliśmy wymienić, pogrzegryzała kable wewnątrz domu, cały rok elektryk szukał z eMem przyczyny...koszty nowej instalacji mnie dobiły, mam nadzieję, że zimę przyżyjemy bez niespodzianek z braku prądu i spalonej instalacji z niewiadomej przyczyny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasja83 14:12, 26 lis 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Sobotni spacer po ogrodzie...jesień już nie taka złota. Trawy powiązane w snopki. Dąb jeszcze częstuje liści-postanowiłam przymknąć oko na pewną ilość traktując je jako cudowne jesienne ozdobnikiChoć tą kupę z pierwszego zdjęcia jeszcze zgrabiłam-bo okrutnie mnie irytowała.
Jeżówki są w dechę! Gdyby mogły kwitłyby pewnie cały rok
Graby już prawie łyse...Dębowe dzieci docierają i tutaj
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 14:17, 26 lis 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Tegoroczna rabata-powiązane Black Beauty. Szałwia Purple Rain nadal trzyma się wspaniale.

Zrudziały i niedoplewiony taras-jak widać nie ma tu jakichś kancików dociętych przy krawężników-nastał czas leniwca-regeneruję się do wiosny
Krecie pobojowisko...mam takich miejsc kilka na tyłach ogrodu. Masakrą jest ile szkód może wyrządzić jeden futrzak...teraz jeszcze w te dziury próbuje się wkopać mój pies.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 14:22, 26 lis 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Agania napisał(a)
Zapędziłaś eM do wiązania...w jaki sposób zdradź...

Fotki muszą być

Generalnie staram się stosować nacisk drobny, ale stały. Potrafię cały dzień chodzić i wzdychać, że trzeba jeszcze coś zrobić- w tym przypadku powiązać trawy
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 14:24, 26 lis 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Wendy79 napisał(a)
Z kretem walczymy i my. Na chwilę obecną karbitem. Wielcem ciekawa jak się go odławia.

Nie ma jakiejść tajemnej techniki-mąż czatuje ze sztychówką i jak zaczyna się rusza kopiec próbuje szybkim ruchem wykopać ziemię w tym miejscu-czasami udaje się z kretem.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
magnolia 16:13, 26 lis 2018


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
bardzo ładnie u Was, o każdej porze roku, nawet teraz, kiedy o 10 rano ma się ku wieczorowi.
Trawiszcza robią robotę i rytmy też sporą

Jeżówki- ja je też lubię niezmiernie
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies