Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

agi7201 20:09, 25 kwi 2020

Dołączył: 04 mar 2019
Posty: 26
witaj kasiu wlasnie znalazlam ten watek przeczytalam caluski kiedys ogladalam odcinek maji z twoim udzialem chcialam poczytac twoj blog ale chyba usunelas szkoda marzy mi sie obejrzec zdjecia z domu ale tez sie nie otwieraja nawet link do muratora nie dziala jest jakas mozliwosc obejrzenia prosze
greglis 22:29, 25 kwi 2020


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
agi7201 napisał(a)
witaj kasiu wlasnie znalazlam ten watek przeczytalam caluski kiedys ogladalam odcinek maji z twoim udzialem chcialam poczytac twoj blog ale chyba usunelas szkoda marzy mi sie obejrzec zdjecia z domu ale tez sie nie otwieraja nawet link do muratora nie dziala jest jakas mozliwosc obejrzenia prosze

Niestety na muratorze nie ma mnie już dawno, dom urządzony to i nie ma już o czym pisać . A ponieważ wątek jest nieaktywny to pewnie dlatego nie działa mogę jedynie tu wstawić ostatnie zdjęcia z salonu , trochę tam roślin więc pod ogród też podpada




____________________
To będzie zaczarowany ogród
Agania 22:50, 25 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj możesz podlinkować odcinek lub podać tytuł z Twoim ogrodem
w Mai
w ogrodzie z chęcią bym go oobejrzała i pewnie nie tylko ja
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
greglis 23:00, 25 kwi 2020


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Proszę

https://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13/odcinki-online,1,36,1,0/pastelowy-ogrod-i-dekoracje-swiateczne-odc-475,1061983.html
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Pola 23:04, 25 kwi 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Świetnie urządzony salon, lubię ciemne kolory ścian, kolorowe zasłony..... i stylowe meble, w moim guście.
Czekam na fotki ogrodu
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
agi7201 10:19, 26 kwi 2020

Dołączył: 04 mar 2019
Posty: 26
bardzo dziekuje przepiekny salon szkoda ze juz nie ma tegobloga jest co podziwiac supera ogrod to dla mnie marzenie ale niewykonalne
greglis 17:32, 28 kwi 2020


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Nadszedł czas siewu, będzie kolorowo

____________________
To będzie zaczarowany ogród
Kasiek 22:47, 28 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
greglis napisał(a)


Nasiona kupione w Obi, też jestem ciekawa tych kosmosów bo takich nie widziałam .


Kasiu Bardzo mila niespodzianke, sprawilas mi swoim powrotem tutaj Twoj ogrod i Twoje wnetrza, podziwialam wielokrotnie, sa cudowne, niewymuszone i z najwyzszej polki. Ciesze sie, ze odwiedzajac Cie na watku, bede mogla korzystac z doswiadczenia i Twojego dobrego gustu i poczucia piekna
Czy o tym rozmawiacie z Sebuskiem?

____________________
Bawarka
greglis 23:55, 28 kwi 2020


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Kasiek napisał(a)


Kasiu Bardzo mila niespodzianke, sprawilas mi swoim powrotem tutaj Twoj ogrod i Twoje wnetrza, podziwialam wielokrotnie, sa cudowne, niewymuszone i z najwyzszej polki. Ciesze sie, ze odwiedzajac Cie na watku, bede mogla korzystac z doswiadczenia i Twojego dobrego gustu i poczucia piekna
Czy o tym rozmawiacie z Sebuskiem?



Miło że wpadłaś cudnej urody te kosmosy , tak o te chodziło choć na zdjęciu są jeszcze takie zupełnie pełne i tych też jestem ciekawa jak wyjdą
____________________
To będzie zaczarowany ogród
popcorn 08:25, 29 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Chętnie obejrzę ten odcinek ponownie! Kosmosy cudnej urody!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies