Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

popcorn
Mouse

Dodany 20:32, 22 kwi 2015
hej,

masz blisko, może jesteś chętna??

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5624-pilnie-do-oddania-za-poldarmo-formowane-cisy-k-zyrardowa

Dodany 16:52, 28 maj 2015
Pozdrowienia i zachwyty zostawiam.
Dodany 20:24, 07 cze 2015
szkoda że Kasia juz się nie chce dzielić tu widoczkami
dziaij była w Akademi ogrodnika, ma już bardo wysokie rośliny i gęsty artystyczny busz!

tyle że całych rabatek nie pokazywali
Tarnina
 mg 2896

Dodany 09:39, 07 sie 2015
Muszę powiedzecieć.. że nie lubię tak klasycznych domów, neo-dworków - jeżeli mogę je tak nazwać (błagam nie obraź się... ja wolę raczej sielskie klimaty, każdy ma inny gust) ale to co tu zobaczyłam po prostu... no brakło mi słów... Muszę powiedzieć, że "przedogródek" bo dla mnie to raczej cudo... jest obłędne... feria moich ulubionych barw i kwiatów... coś pięknego... niemogę nacieszyć oczu... ciągle do niego wracam... jest tak uroczo nieformalny, a tak niesamowicie pasuje do twojego domu...

Pieknie, po prostu pięknie... o czymś takim marzę, ale nie mogę do tego dojść na moich rabatach... róże niesamowite... Nawet śmietnik w twoim wydaniu niczemu nie ujmuje, a jak go jeszcze zarosną nącza, aż przyjemnie wynosić śmieci he he....

Naprawdę jestem zachwycona....

Dodany 17:59, 27 gru 2015
Kasiu, właśnie obejrzałam Ciebie i Twój ogród w Mai Gratuluję takiego piękna za oknem

Dodany 18:12, 27 gru 2015
Ja też właśnie obejrzałam odcinek z Mają... Same piękności...

Dodany 16:20, 04 maj 2016 , edytowany o 15:29, 05 maj 2016
Witam, trafiłam do Ciebie przy okazji szukania rozwiązania jak zagospodarować/ zasłonić gazony. Masz przepiękny ogród Gazony niestety muszą u mnie zostać bo trzymają ziemię, żeby nie pchała się na chodnik, a nie mam pomysłu co w nich zrobić. U Ciebie widziałam śliczne niebiesko fioletowe kwiaty, ja teraz w niektórych sadzę lawendę bo ją uwielbiam a tam jest słoneczko ale nie bardzo wiem co zrobić w reszcie bardzo bym była wdzięczna za podpowiedz.

www.ogrodowisko.pl/watek/6781-ogrodek-frontowy

Dodany 22:45, 11 paź 2016
Jakiej wielkosci jest bortnica przy rzygaczu?