Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 11:29, 13 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Pszczelarnia napisał(a)
"Przerobiłam linię do podlewania" - jakże lekko to brzmi. Zazdroszczę całym sercem - bom umęczona podlewaniem i konewkami.


Piękna rabata już jest.


Ewo nie możesz zrobić podlewania takiego prostego, jak ja? choć na kilku rabatach, ułatwia życie bardzo. Wiosną chyba pokazywałam jak zrobiłam u siebie.

W przyszłym roku dorabiam jeszcze 3 kolejne odcinki i kropka. Trawnik może dostanie jak go trochę wzmocnię kompostem, ale nie na siłę, bo z połowy to ostatecznie zrezygnuje chyba Będzie preriowo

A warzywa dostaną wodę deszczową z pojemnika 1000l ustawionego za domem. Jest miejsce na kolejne w razie czego

W studni mało wody, ale wystarcza na 1 rabatę codziennego podlewania, załącza się rano, nawet o tym nie myślę

Trzeba sobie życie ułatwiać
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 11:30, 13 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Makao_J napisał(a)
O ja cię - ale śliczna ta rabata wyszła. Tego szpalera hortek to zardraszczam. W kupie pięknie wyglądają. A jak dałaś molinie w nogi to już w ogóle brak mi słów. W przyszłym roku będzie już obłęd.


Aniu dziękuję, liczę że będzie przyjemnie dla oka. Kolorystyka mi odpowiada więc tylko czekać na wyrośnięcie głównych bohaterów
____________________
Z Pszenicznej...
Pszczelarnia 11:39, 13 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pamiętam jak pokazywałaś, dziewczyny też mnie instruowały ale nie pojmuję tego żadnym zmysłem.

Mus poprosić naszego p. Sylwka - on ma głowę do wszystkiego, tylko czasu nie ma.
Ale pod drzewa na rabaty linia jest niezbędna. Tam jest zawsze za sucho.
Będę się motywować do zrobienia tego kroku. Na szczęście wody u nas nie brakuje w studni.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgataP 11:42, 13 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Pszczelarnia napisał(a)
Pamiętam jak pokazywałaś, dziewczyny też mnie instruowały ale nie pojmuję tego żadnym zmysłem.

Mus poprosić naszego p. Sylwka - on ma głowę do wszystkiego, tylko czasu nie ma.
Ale pod drzewa na rabaty linia jest niezbędna. Tam jest zawsze za sucho.
Będę się motywować do zrobienia tego kroku. Na szczęście wody u nas nie brakuje w studni.



Ewo to tym bardziej koniecznie trzeba zrobić. Jeśli będziesz chciała to krok po kroku zimą wyjaśnię Ci kwestię
____________________
Z Pszenicznej...
Makao_J 12:33, 13 wrz 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Pamiętam wszystko co pisałaś o leszczynie.
Agatko przypomnij mi tylko czy jakieś owoce ta leszczyna Red Majestic u Ciebie ma?

____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kasja83 13:27, 13 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
sylwia_slomczewska napisał(a)

Fajnie wyszło
Z tą kasą to jest odwieczny problem , który stopuje nasze zapędy


Jak nie mąż,to kasa

Agata w przyszłym roku rabata będzie świetna!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Nikita 16:53, 13 wrz 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
AgataP napisał(a)
Z ostatniej chwili


Agata, cudne połączenie!!! Poprostu rewelacja. Owies wiecznie zielony mam...mus zakupić rozchodnika.
Buziaki przesyłam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AgataP 17:15, 13 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Nikita napisał(a)


Agata, cudne połączenie!!! Poprostu rewelacja. Owies wiecznie zielony mam...mus zakupić rozchodnika.
Buziaki przesyłam


Madzia to kupuj, masz gdzie ja będę zwielokrotniać to nasadzenie
____________________
Z Pszenicznej...
anna_t 16:33, 16 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AgataP napisał(a)
Hortki dostały molinie variegatę i rabata zrobiła się limonkowo-żółto-zielona. Takie było założenie.
Oczywiście przerobiłam od razu linię do podlewania.

A na wiosnę muszę wyściółkować rabatę. Teraz nie mam już na to kasy




Z tej jednej kępki od Bożenki yle sadzonek zrobiłaś??
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AgataP 20:08, 16 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
anna_t napisał(a)

Z tej jednej kępki od Bożenki yle sadzonek zrobiłaś??


taaa no z jednej wyszło 28 szt., na wiosnę chyba dosadzę drugie tyle...zobaczę jak będzie u mnie rosła...
przez te upały to jestem w tyle z robotą
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies