Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

kerii 14:32, 22 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
ok tak mi tylko przyszło do głowy, że to w okolicy)) to zostawiamy temat do wiosny pooglądam co tam masz dużo na bylinówce i co mogę wysępić) a i tobie jak by się coś u mnie jeszcze spodobało to nie ma sprawy, choć moje to mało egzotyczne gatunki, raczej takie bardziej babciowe co to kiedyś się uprawiało
____________________
Jola Moja glebo terapia
AgataP 14:35, 22 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gocha napisał(a)
Agatko śliczna ta bylinowa i nie ma na niej miejsca na chwasty. Na ten trzcinnik też polowałam w Daglezji w Rykach jak pojechałam na Święto Traw ale już nie mieli niestety. Muszę zapolować na wiosnę bo piękne ci one som. Buziaczki Pokaż zdjęcia warzywnika proszę. U mnie ścieżki całe zniszczone przez krety i pełno chwastów. Jednak kartony i kora to nie za dobre zabezpieczenie niestety


Gosia jaki piękny widok na avatarku - Ty siedząca na ławce ślicznie wyglądasz

Ja mam koleżankę ze szkółką traw ozdobnych więc łatwiej mi dostać się do niektórych odmian Teraz zamówiłam molinię Edith Dudszus w ilości 15 szt.
Liczę na ładny efekt za 2-3 lata

A warzywnik pokażę jak napełnię te "cholernie" skrzynie, codziennie je napełniam i normalnie końca nie widać Ale powoli widzę światełko w tunelu, na sobotę mam obiecane jeszcze dwie skrzynie na truskawki i borówki, u mnie wszystko na delikatnym spadku więc muszę się zabezpieczyć przed wymywaniem

Ścieżki na razie są łyse, w przyszłym roku planuję płyty chodnikowe na głównej, a między skrzyniami chyba myknę podkłady kolejowe... wszystko uzupełnione kamieniami bo u mnie ich pełno nic innego nie wchodzi w grę, ani żwir, ani kora bo tam dużo liściastych drzew więc muszę łatwo wygrabić
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 14:41, 22 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
kerii napisał(a)
ok tak mi tylko przyszło do głowy, że to w okolicy)) to zostawiamy temat do wiosny pooglądam co tam masz dużo na bylinówce i co mogę wysępić) a i tobie jak by się coś u mnie jeszcze spodobało to nie ma sprawy, choć moje to mało egzotyczne gatunki, raczej takie bardziej babciowe co to kiedyś się uprawiało


A u mnie na bylinówce to co ? pierwsze floksy były przywiezione od babci właśnie. Pachną pięknie latem jak siedzę na tarasie
____________________
Z Pszenicznej...
Bogdzia 20:05, 22 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agata jestem na bieżąco choc nie piszę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Wendy79 21:01, 22 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
I ja ciągle obserwuję
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Konieczki 21:34, 22 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Wracam do Twojej bylinowki jak Wy to wszystko pięknie zestawianie No poptostu focha strzelę. A kolegow strzeż, ją ekipę VI klasistow zostawiłam na 15min i miałam powódź na podwórku. Trzebabylo młodzieży ubrania na zmianę kombinować. Ale na moje szczęście to u mnie już przeszłość
Pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry... :)
ren133 21:56, 22 wrz 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AgataP napisał(a)







Stipa cudo!!!!!
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
tulucy 00:06, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Moja ekipa od syna IV klasisty jest dużo grzeczniejsza, wręcz anielska w porównaniu do trójeczki dziewczątek z III klasy od córki - te mi sprezentowały powódź u córki w pokoju, bawiąc się na piętrowym łóżku balonami pełnymi wody...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AgataP 09:41, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bogdzia napisał(a)
Agata jestem na bieżąco choc nie piszę.


Bożenko, jesteś usprawiedliwiona
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:45, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
I ja ciągle obserwuję


Aga na razie to nie ma czego obserwować, na dodatek mamy już wykonawcę na poddaszu więc roboty i zamieszania dużo. Liczę, że w przyszłym tygodniu będę robiła już nasadzenia w warzywniku - owocowe, bo najwyższy czas.
W październiku dotrą do mnie jeszcze maliny więc do listopada mam co robić
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies