Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 09:46, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ren133 napisał(a)


Stipa cudo!!!!!


Reniu, pierwszy raz posadziłam ją u siebie. Mama się w niej zakochała, mężowi się podoba chyba będę musiała siać na wiosnę
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:48, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Konieczki napisał(a)
Wracam do Twojej bylinowki jak Wy to wszystko pięknie zestawianie No poptostu focha strzelę. A kolegow strzeż, ją ekipę VI klasistow zostawiłam na 15min i miałam powódź na podwórku. Trzebabylo młodzieży ubrania na zmianę kombinować. Ale na moje szczęście to u mnie już przeszłość
Pozdrawiam



No nie strasz mnie tymi dzieciakami Liczę że będą się dobrze bawić a ja nie osiwieję

Bylinówka w ciągłych zmianach, w tym roku jeszcze sadzenie i przesadzanie na niej mnie czeka. A wiosną muszę cześć roślin już podzielić bo za dużo ich.

____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:50, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
tulucy napisał(a)
Moja ekipa od syna IV klasisty jest dużo grzeczniejsza, wręcz anielska w porównaniu do trójeczki dziewczątek z III klasy od córki - te mi sprezentowały powódź u córki w pokoju, bawiąc się na piętrowym łóżku balonami pełnymi wody...


Luśka - Antek 10-latek to aniołek w porównaniu do 4-letniej Zośki, czuję to przez skórę, że za 2-3 lata tak i u mnie może być. Przygotowuję się już do tego mentalnie. Skóra mi cierpnie.
____________________
Z Pszenicznej...
kasja83 09:56, 23 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AgataP napisał(a)


Reniu, pierwszy raz posadziłam ją u siebie. Mama się w niej zakochała, mężowi się podoba chyba będę musiała siać na wiosnę

Przypomnij mi, a teraz co sadziłaś-to była z siewu?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AgataP 10:20, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
kasja83 napisał(a)

Przypomnij mi, a teraz co sadziłaś-to była z siewu?


Siała Krysia, ja dostałam siewki.
Tak wyglądały na początku. To co na zdjęciu to dokładnie to co wysadziłam z tej foremki i wsadziłam do ziemi chyba w maju Drugie zdjęcia z maja. Widzisz coś ?



____________________
Z Pszenicznej...
ren133 10:25, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AgataP napisał(a)


Reniu, pierwszy raz posadziłam ją u siebie. Mama się w niej zakochała, mężowi się podoba chyba będę musiała siać na wiosnę


No widzisz ja też w niej zakochana ale u mnie nie chce tak pięknie rosnąć
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AgataP 14:57, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
W niektórych miejscach w ogrodzie nieomal letnio
Naparstnice cały czas kwitną Reszta też sobie radzi









____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 15:00, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Liatrie i jeżówki zostawiam, może przybędzie coś z wysiewu




Proso - 3 szt Prairie Sky niedługo się rozrośnie, będzie pięknym tłem dla rdestu Na razie współgra z werbeną







____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 15:05, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Trawy pokazują, że są też na rabacie ozdobą
na razie jeszcze małe bo jednoroczne, ale postarają sie w przyszłym roku

listki ML

M. Ballerina

M.Rot silber


I mało co widoczny Posejdon. Na razie cieniutki, podwiązany pomarańczową tasiemką by wiatr go nie złamał, ale będzie gigantyczny. Czekam, by się porządnie rozrósł.






____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 15:07, 23 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Trawy od frontu. Już jest lepiej w tym roku, ale to jeszcze nie to, muszę ze 2-3 lata jeszcze uzbroić się w cierpliwość.







____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies