Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Dorota321 17:30, 03 lis 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 915
Kasiek napisał(a)
Piękny ogród odwiedziłaś, taki z historią, z sercem i pięknymi widokami. Ten prześwit wygląda jak okno na świat.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
eda 22:39, 02 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiek napisał(a)


wszystkie cudne widoczki ....a te z dnem studni miodziooooo....
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiek 19:22, 06 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Basieksp napisał(a)
Piękne miejsce ciekawe rośliny, no i krajobraz w tych ogrodowych oknach, pięknie


Basia, tak, ten ogrod ma okazy ktorych brakuje w Ogrodach Botanicznych tutaj
____________________
Bawarka
Kasiek 19:24, 06 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
antracyt napisał(a)
Prawie przegapiłam takie fajne zdjęcia. Nie dziwię się, że tak lubisz to miejsce.
Moja magnolia w tym roku wyprodukowała naprawdę sporo nasion(pewnie z powodu suszy), ciekawe czy jest szansa na siewki.


Antracytku, lubie i z checia odwiedze ten ogrod tej wiosny Siewki? Tak, mysle ze sobie z tym poradzisz, w koncu wysmienita ogrodniczka z Ciebie
____________________
Bawarka
Kasiek 19:35, 06 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
ElzbietaFranka napisał(a)



Jeszcze hortku dębowej nie mam, ale jest piękna i zapotrzebowanie moje zrealizuje gorzej z posadzeniem gdzie.
Kasiu a to zawilce za hortensja rosną? Wygląda to jakby kwitł powojnik Rubens, ale to nie wiosna.
Pięknie to wygląda.
Jeżeli chodzi o lotosy z nadmiaru też może głową boleć i trzeba oddawać w dobre ręce. Masz dobrą rękę do nich nie ma co ukrywać.
Piękny ogród, ciekawe rośliny, ale musi być też łagodny klimat aby takie nasadzenia mieć.

Pozdrawiam z mglistej Wawy, ale jest ciepło.


Ela, debowa tak mnie jesienia zachwycila, ze dokupilam jej kolezanke i posadzilam po drugiej stronie slupka. Ciewkawa jestem czy jak sie rozrosna, nie bedzie im za malo miejsca, ale, no trudno, zobaczymy. Jestem rowniez ciekawa jej kwiatow. Ot, niespodzianka bedzie; jezeli zakwitna.
Dobrze dojrzalas, to zawilce, cos ostanio coraz wiecej ich mam. To u mnie bezobslugowe kwiaty, chociaz na poczatku chwile po posadzenie gdzies mi zanikly. Pokazaly sie po dwoch latach. I dobrze, bo bardzo je lubie, pasuja do mojego ogrodu.
Lotosy rosly jak chwasty wiec wieksza polowe oddalam. Ciekawa jestem czy wiosna rusza, czy przezimowaly bo zostawilam je na tarasie ,, Stary,, lotos rowniez pozostal w ogrodzie, w tej betonowej misie.
Pozdrawiam Cie rowniez i zycze pieknych roslin w 2023 roku
____________________
Bawarka
Kasiek 19:37, 06 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
nicol21 napisał(a)
Świetna wycieczka
Piękne widoki, dzięki ze się podzieliłaś.


Ten sezon byl ogolnie bardzo ogrodowo udany, poznalam kilka nowych ogrodow, ciekawych ludzi i roslin. Mam nadzieje ze i 2023 bedzie udany i pelen kwitnacych kwiatow
____________________
Bawarka
Kasiek 19:38, 06 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Dorota321 napisał(a)
Piękny ogród odwiedziłaś, taki z historią, z sercem i pięknymi widokami. Ten prześwit wygląda jak okno na świat.


Doniu, z dusza....
____________________
Bawarka
Kasiek 19:38, 06 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
eda napisał(a)


wszystkie cudne widoczki ....a te z dnem studni miodziooooo....


Edys, masz racje, kazdy zakatek w tym ogrodzie jest piekny
____________________
Bawarka
Kasiek 19:44, 06 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Mam nadzieje ze ten 2023 bedzie dla naszych ogrodow laskawy.Zycze wszystkim pieknych, zdrowych ogrodow i pachnacych kwiatow.

U mnie juz wiosna w przeszpiegach. Zdjecia robione 2 stycznia.




____________________
Bawarka
Kasiek 19:48, 06 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Pierwsze przebisniegi znalezione w pobliskim lesie.




____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies