Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

violka171 08:37, 01 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Kasiek napisał(a)


Oj tam oj tam, ciesze sie po prostu za kazdym razem Nie moge ?
Widzialam Twoja wycieczke, bomba

no ciesz się ciesz do woli,myslałam że zapomniałas o mojej wczesniejszej wizycie
podziele się słoneczkiem -u nas świeci od rrrrrrrana
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Ensata 09:33, 01 mar 2017


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Kasiek, uwielbiam twój zen i te parę kroków z tyłu. Ja wczoraj włączyłam kaskadę w oczku i poczułam pęd do działania. Ryby jedzą na potęgę, wiosna znaczy! Daję sobie po łapach ze za wcześnie, ale mam ochotę sadzić chociaż w donicach
____________________
W kolorze blue
AgataP 09:51, 01 mar 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
No to i ja poczekam na wiosnę u Ciebie, mnie też nie spieszno a pracam, ale z prozaicznych powodów - dzieciaki chore
Ale nie omieszkam zawsze po spacerze z psem obchód w ogrodzie zrobić, tez szukam już pierwszych pączków, listków... i zauważam że co roku męczy mnie pytanie - jak ja to zdążę wszystko zrobić... a potem przychodzą cieplejsze dni i jakoś tak większość prac się ogrania, choć wiosna to bardzo pracowity okres.
pozdrawiam z domu
____________________
Z Pszenicznej...
eda 13:16, 01 mar 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
nio ja też zaczęłam sezon ha ha myślę sobie trochę suchego sobie poobrywam tak fajnie jest no i walłam się w oko gałęzią i ooo ....na szczęście dziś oki ale pewnie jeszcze zaliczę nie raz buziolki no i taka uchachana do domu poszłam bo nic nie widziałam
Szczęścia w ogrodzie Kasiu i wszystkim i uchachania jak ja
Nic nie zepsuje tych wrażeń Kasiu prawda
Buuuziolki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kawa 14:17, 01 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasiu ale masz piękną wiosnę
a ten twój opis mnie totalnie rozbroił

foty cudne
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
dana1s 14:21, 01 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Też zaliczyłam kawkę na tarasie.
Czuję bardzo podobnie jak Ty, po prawie pół rocznej przerwie delektuję się każdą minutą spędzoną w ogrodzie.
Ja biegam stale z aparatem i uwieczniam te piękne chwile.
Wreszcie wiosna!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Mixtoorka 15:29, 01 mar 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Kasiek napisał(a)


Wlasnie Ta cisza...teraz robi sie ruch w kazdym kaciku, szelesci, bzyczy, trelkocze...I jak wesolo sie od razu robi na swiecie

To prawda, tutaj przedwiosnie, wiosna bardzo szybko zaczyna, w tamtym byla nawet troszke szybciej.

W ogrodzie jeszcze nic nie robie, nie zdobie, nie ponaglam ani siebie ani natury. Wczoraj troche obrywalam listki rozy i na spokojnie ocenialam stan ogrodu, podchodzilam do roslin, zagladalam w kaciki...Nie chce w pospiechu i pod przymusem, tylko dlatego ze inni juz a moze i dalej Chce sie delektowac kazdym dniem, kazdym nowym listkiem i paczkiem...Donice przed domem? Zrobie, ale jak poczuje potrzebe serca

Na poczatek troche porzadkow, jakies liscie z jesieni, jakies galazki, krok po kroku, z namaszczeniem niemalze...Z mysla, ze ogrod to miejsce dla ktorego warto sie zatrzymac, usmiechnac...
Dla nas, nie dla innych, nie na pokaz i dla fotek na ...Ogrodowisko


Fajnie mieć wiosnę cały miesiąc dłużej i wcześniej co ważniejsze! W donice tylko powkładałam prymulki tak jak były w doniczkach. Małe dziecko robiło zakupy ;. szczerze powiedziawszy ja jakoś nie szczególnie darzę sympatią prymule. czekam na bratki, one cieszą mnie bardzo.

I te dłuższe dni... uwielbiam
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
kaisog1 21:48, 02 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasiek napisał(a)


Coro marnotrawna, Gosiaczku
Pieknie balkon wyczarowalas i wnetrza, reszte bede podgladac



hahahhaha padłam Buziaki zostawiam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
malkul 19:19, 04 mar 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Kasiek napisał(a)

Wiosna



jaaacccciiiieee
cudna
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kasiek 20:38, 04 mar 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Pozwole sobie na krokusowa bajke ...,,Pogadam,, i poodpisuje nastepnym razeem









____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies