Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Anda 17:34, 09 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
No Kasiu, ale skrót Taras i zadaszenie bardzo ładne. Widzę zmianę stylu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gosika67 17:58, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu jestem , do usłyszenia dzisiaj, buziaki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
basia3012 23:31, 09 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
wiunia napisał(a)
Kasiu z tym cięciem na 5 cm to oczywiście chodzi o hortensje bukietowe tak?
Zaciekawił mnie ten sposób ale już chyba teraz za późno.
Przytul ode mnie psinkę, mam nadzieje, ze wydobrzeje...


Kasiu, ja też w tej sprawie. Czy jeszcze można je przyciąć? Czy wiosną wczesną lepiej? Jak radzisz?
Czy ostatnie rozgałęzienie przycina się na 5 cm czy całą hortensję ciacha się 5 cm nad ziemią?
Będę wdzięczna za podpowiedż. Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kawa 11:10, 10 gru 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasiu potfffora wymiziaj ode mnie
niezłe zmiany ...a rubens ci pokazała jaka niedobra jesteś
macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Mixtoorka 13:25, 10 gru 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Kasiula dobrze, że uratowałaś Rubensa. Twój ogród, choćby nie wiem jak się zmienił na lepsze dla Ciebie, no nie wyobrażam sobie, żebyś mogła go mieć bez Rubensów. One Cię kochają! Jak mało kogo!

Piesiulka poprzytulaj ode mnie. Zdrówka bez końca.

Taras... pierwsza klasa Muaa
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Figaro 12:22, 21 gru 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Kasiek napisał(a)


Figa, Goniu
Siedzialam tu...

albo tu...


Figaro 12:23, 21 gru 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
No musze tak bo cos sie nie wgralo

A ja znam skas to miejsce bo cos mi przypomina ale nie potrafie sobie skojarzyc. Ale piekne jest normalnie cudowne.
My juz w Polsce wiec masz pozdrowienia od rodzicow i dzisiaj jest rozgardiach ale ucieklam na chwile odpoczac. Wesolych swiat Ci pozniej pozyczymy. Zdrowiej bo to do dupy robota.
justa35 20:03, 05 sty 2019

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207
Kasiek napisał(a)
Ogrodowo? Tak, troche porobilismy. Nowy taras,powiekszylismy go z jednej strony, i przeciagnelismy dalej po calej dlugosci domu.


Zrobilismy tez zadaszenie, z tego ciesze sie najbardziej Kupilismy nowe meble, dekoracje i pierdoly ogrodowe, juz lubie ten nowy taras




Też już lubię ten taras.... Na urządzenie swojego to ja jeszcze trochę poczekam.
eda 20:48, 10 sty 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Halo halo słuchajcie kochani ...Kasia ma się dobrze z rodziną i pupilkami ...ale u niej jest nawał śniegu ...napadało 4 metry jest odcięta od świata mam z nią kontakt jest oki prosiła żebym zamieściła parę fotek o sytuacji u niej.... to są jej fotki zaraz wstawię ..Kasia serdecznie Was wszystkich pozdrawia

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:55, 10 sty 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Śnieg dalej pada sytuacja ciężka ...choć Kasia mówi - "jest strasznie i pięknie.."
odkopywane są pociągi towarowe ,wozy pancerne odśnieżają drogi dowożą pożywienie ,helikoptery odśnieżają dachy domów ,ludzie się wspierają chorzy i ludzie starsi mają opiekę ...Zdjęcia są od znajomych na całej Bawarii .

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies