Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 20:45, 13 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ewsyg napisał(a)
Kasiu, przyszłam do Ciebie z rewizytą i bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś. Czuję, że spędzę u Ciebie dużo czasu. Codziennie będę się delektować pięknymi zdjęciami i zakątkami. Skusiłaś mnie tymi cytrynami i pomarańczami

J?uż się mnie nie pozbędziesz


Ewa, witaj Cytrusy sa u mnie nowoscia, skusilam na nie dopiero w tym roku, jak beda rosly, zobaczymy Narazie, zachwycam sie ich zapachem kwitnacych kwiatow( cudny...) i owocow Juz 4! cytryny mam do spozycia Serdecznie zapraszam
____________________
Bawarka
Kasiek 20:47, 13 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Obiecane Rubensy






____________________
Bawarka
Kasiek 20:52, 13 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
i przy okazji, widac tu moj bialy mur...ktory teraz jesz czarny/grafitowy


Jest! Sylwiaaaaa! Znalazlam 5 tysiaczkow krokusika



____________________
Bawarka
Ania111 20:54, 13 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
... dech mi zaparło
____________________
Ania Spelnione marzenie
Kasiek 20:57, 13 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762


I tu chyba lepiej widac...Zmiana z bialego na czarny
____________________
Bawarka
Kasiek 20:58, 13 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ania111 napisał(a)
... dech mi zaparło

Oj tam
____________________
Bawarka
Kasiek 21:06, 13 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ania111 napisał(a)
Bawarka ,

Cudowny ten powojnik ,
Nie trzeba mnie długo namawiać

A co do fotek natury ,
nie potrzebują słów ,
zdjęcia same się zareklamowały ,


Aniu, cudowny Wiele osob, widzac go u mnie na watku sie zdecydowalo I mam nadzieje, ze sa zadowolone W wielu ogrodach rosnie teraz kawalek Bawarki Rubens...To moja wizytowka, jak kiedys powiedziala Marta Zielona...Kochana dziewczyna...Szkoda ze zrezygnowala z Ogrodowiska...
Aniu, zanim zdecydujesz sie na zakup...Poczekaj chwile, moze znajde zdjecia w ktorych robie porownania kwiatow Montan...Bo to piekno, to nie tylko Rubens...Rubens byl u mnie pierwszy, zachwycona nim, kupilam kilka nastepnych, nie wiedzac, ze sa w sprzedazy i inne...Teraz mam juz kilka odmian i ...Sa jeszcze ladniejsze Rubens przy nich to taka starsza hmmm odmiana
____________________
Bawarka
Kasiek 21:16, 13 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ania111 napisał(a)
... dech mi zaparło


Aniu, calkiem zapomnialam o tym watku Zerknij, opinie tam sa podzielone, ale...Po prostu zerknij
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4070-clematis-montana-rubens-wart-grzechu
____________________
Bawarka
Kasiek 21:18, 13 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Rubensowo koncze dzisiaj, dobranoc

____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 21:49, 13 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Kasiek napisał(a)


Sylwia, jak znajde to Ci pokaze Mialam je porozrzucane po calym ogrodzie, na rabatach, w trawie, miedzy roslinami...Wiec tak jak piszesz...Spodziewalam sie innego efektu Nie wiem gdzie sa, w jakim folderze...Mam kilkanascie tysiecy zdjec, moze znajde
I tak sie teraz zastanawiam...czy ja ich nie mialam w poprzednim watku...Nic to, poszukam I nie placz kobieto krokusy bardzo szybko sie rozmazaja, efekt, jezeli sadzisz w duzych grupach, zaraz bedziesz mialaBuziaki

Sadzę na polance wokół leżaka, licze na to, ze bedą przyrastaly, pierwotnie chciałam w jednym kolorze, ale w końcu mam mix kolorów, to niestety skutkuje tym, że kwitną w różnych terminach, za to kwitnienie polanki przedłużone...no zobaczymy. Jak to takie kłopotliwe to nie szukaj specjalnie tylko jak Ci kiedyś wpadną w oko to wołaj, że masz

Edit. Widze już, że znalazłaś dziękuję Też masz w różnych kolorach Obłędnie to wygląda No cóż za parę lat może i ja się tego efektu doczekam, obiecałam sobie co roku dosadzić setkę lub dwie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies