Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

gosika67 22:19, 14 lis 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Figa koniecznie. Dobrze,że jesteście blisko siebie i wspieracie się. Jak Kasia się nie odzywała, martwiłam się i wiem gdzie pukać. Koniecznie musimy się poznać.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
paniprzyroda 08:56, 15 lis 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Poranna kawa i fotki u Ciebie to coś, co lubię Śliczne masz te cyklameny. Jak je posadziłaś, mają jakieś osobne miejsce pod krzewem, drzewem czy pomiędzy innymi roślinami? Ciekawa jestem Twoich bezobsługowych roślin poza trawami. Co się sprawdziło? Czekam na wiosnę u Ciebie, pamiętam te wiadra przebiśniegów i śnieżyc, będzie szał
____________________
Dwa ogrody
Ania111 09:27, 15 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Figaro

... jaki kontrast lato ,
powojnik w pełnym rozkwicie

i za chwile cudowna zima ,

nie wiem , która fotka piękniejsza
____________________
Ania Spelnione marzenie
hankaandrus_44 10:28, 15 lis 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Nic nie przebije kwitnącego Rubensa. Chyba tylko maniacy nart zachwycają sie śniegiem. Ja wolę cieplejsze klimaty. Pozdrawiam, Kasiu.
Dla Ciebie muszelki.


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
nicol21 11:19, 15 lis 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Wow, już gotowa na świeta jesteś! Wygląda to piękmie, choć wiem że upierdliwe jeśli coś trzeba zrobić, jechać etc.
Kurczę, lato jakoś przegapilam i nie widziałam ogrodu po zmienie w szerszej perspektywie. Chyba muszę odkopać paredziesiąt stron - pokazywałaś szerszą perspektywę czy nie?! zawsze możesz się teraz poprawić
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
wiunia 17:35, 15 lis 2019


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Kasiu pewnie o tym była mowa w Twoim wątku ale przegapiłam,chodzi mi o to czy w tej cudnej wielkiej białej donicy woda ma pąpkę lub cokolwiek co wprowadza ją w ruch czy poprostu jest taka stojąca?
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
eda 21:09, 15 lis 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiek napisał(a)
Przed wielkim sniegiem...Nie wierzylam ze mi urosna...i to takie piekne





Jeszcze ciesza Ostatni wysiew w szklarni.




no cudne malusie takie delikatne mmmm

Jest to cyklamen Neapolitański

Kasiu kusisz kwiatami Rubensa uczy utopiłam no...
buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiolaaa 04:18, 16 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Witaj Kasienko powojniki masz bajeczne ktora odmiana jest dla Ciebie lepsza rubensa czy memory po ile sztuk sadzilas zeby otrzymac taki efekt jestem zachwycona twoim ogrodem piekna roslinnosc czy te powojniki jakos zabezpieczasz na zime ? same cudownosci ♥️
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiek 21:47, 17 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)

Sadzę na polance wokół leżaka, licze na to, ze bedą przyrastaly, pierwotnie chciałam w jednym kolorze, ale w końcu mam mix kolorów, to niestety skutkuje tym, że kwitną w różnych terminach, za to kwitnienie polanki przedłużone...no zobaczymy. Jak to takie kłopotliwe to nie szukaj specjalnie tylko jak Ci kiedyś wpadną w oko to wołaj, że masz

Edit. Widze już, że znalazłaś dziękuję Też masz w różnych kolorach Obłędnie to wygląda No cóż za parę lat może i ja się tego efektu doczekam, obiecałam sobie co roku dosadzić setkę lub dwie


Sylwia, krokusy bardzo szybko sie rozmnazaja, takze za dwa, trzy lata, bedziesz miala jeszcze raz tyle W tym roku zamowilam cos okolo 400 cebul sniezyc...Biale i rozowe...troche ich juz mam, ale jeszcze mi malo Za rok, znowu beda krokusy sadzone
____________________
Bawarka
Kasiek 21:49, 17 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Joku napisał(a)


Robią wrażenie !!!


O tak Jesien wcale nie musi byc bura Bedzie ich wiecej, kupie je przy nastepnym zamowieniu
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies