Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 19:48, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
hankaandrus_44 napisał(a)
Nic nie przebije kwitnącego Rubensa. Chyba tylko maniacy nart zachwycają sie śniegiem. Ja wolę cieplejsze klimaty. Pozdrawiam, Kasiu.
Dla Ciebie muszelki.




Haniu,kochana jestes
____________________
Bawarka
Kasiek 19:56, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
nicol21 napisał(a)
Wow, już gotowa na świeta jesteś! Wygląda to piękmie, choć wiem że upierdliwe jeśli coś trzeba zrobić, jechać etc.
Kurczę, lato jakoś przegapilam i nie widziałam ogrodu po zmienie w szerszej perspektywie. Chyba muszę odkopać paredziesiąt stron - pokazywałaś szerszą perspektywę czy nie?! zawsze możesz się teraz poprawić


Nicol, snieg byl juz dwa razy, porzadny, mocny i duuuzo...teraz zapowiadaja na sobote, zobaczymy jezdze dobrze...jezeli jezdze swoim samochodem, bo ten sluzbowy to...Na szczescie, to juz za mna, nie boje sie zimy Szerszej nie pokazywalam, zrobilismy dwa tarasy, kat welnessss z jakuzzi, kat z betonowa donica, odnowilismy mur i zmienilismy kolor, z bialego na czarny...Prace sie na tym skonczyly, mniej lub wiecej bo raz, ze nasza koparka musiala isc na sluzbe( bez niej nic nie mozna zrobic) dwa, przekroczylismy sume przeznaczona na te pomysly i, niestety, ja musialam na troche odpoczac... Takze widzisz, nie odkopuj, nic nie stracilac
____________________
Bawarka
Kasiek 19:59, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
wiunia napisał(a)
Kasiu pewnie o tym była mowa w Twoim wątku ale przegapiłam,chodzi mi o to czy w tej cudnej wielkiej białej donicy woda ma pąpkę lub cokolwiek co wprowadza ją w ruch czy poprostu jest taka stojąca?


Wiunia Nic nie ma, przez caly sezon jest czysta, lub w miare czysta, bo rosna w niej rosliny. Teraz zzieleniala, bo powyciagalam wszystko i przenioslam w inne miejsce. Ogolnie mi to nie przeszkadza, to ladny, delikatny kolor
Ptakom tez sie to podoba

____________________
Bawarka
Kasiek 20:01, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
eda napisał(a)



no cudne malusie takie delikatne mmmm

Jest to cyklamen Neapolitański

Kasiu kusisz kwiatami Rubensa uczy utopiłam no...
buziam


Edytko, dziekuje za nazwe, na torebce bylo tylko napisane ze to cyklamen
____________________
Bawarka
Kasiek 20:09, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kasiolaaa napisał(a)
Witaj Kasienko powojniki masz bajeczne ktora odmiana jest dla Ciebie lepsza rubensa czy memory po ile sztuk sadzilas zeby otrzymac taki efekt jestem zachwycona twoim ogrodem piekna roslinnosc czy te powojniki jakos zabezpieczasz na zime ? same cudownosci ♥️


Kasiu, obydwa sa piekne i obydwa bardzo lubie Jednak to montany sa moja miloscia...Na tym murze rosna teraz tylko dwa powojniki, wczesniej roslo ich tam wiecej, musialam je wykopac, bo sama widzisz jak sie rozrosly. Na taki efekt jednak, musisz troche poczekac Nie zabezpieczam, nic im nie robie, nic im nie przeszkadzam Duzy plus dla memory, bo to on teraz pieknie kwitnie i jest to ostatni powojnik ktory ma teraz kwiaty...Mysle, a raczej wiem napewno, ze jeszcze kilka kupie, po to wlasnie, by chwile przed mrozami i sniegiem, moc sie cieszyc kwiatami
____________________
Bawarka
Kasiek 20:12, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Figaro napisał(a)
A sa pomaranczowe piwonie ? I posadzilas juz swoje ?


Figa, raczej nie, nigdy nie widzialam a przegladnelam setki zdjec piwonii...Raczej nie Posadzilam...Ale to byl maraton.
____________________
Bawarka
Kasiek 20:15, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Figaro napisał(a)


Naprawde jest niespotykana. Jak beda szczepki to dalabys mamie ? Kiedys chryzamtemy to tylko na cmentarzu byly albo ?


Nie wiem czy mi zime przezyje Narazie jest, jeszcze kwitnie, fajnie wyglada ale jak dlugo? Oby oby to bede dzielic...tylko nie wiem jak... Si si
____________________
Bawarka
Kasiek 20:16, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
eda napisał(a)
okazy wygladają jak egzotyczneee Cudneeee


Buziaki
____________________
Bawarka
Kasiek 20:17, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ewsyg napisał(a)
Widziałam taką samą w bieli. Piękna budowa kwiatu


Biala tez musi byc piekna Cudna jest, i ten energetyczny pomaranczowy, piekny
____________________
Bawarka
Kasiek 20:25, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Dzisiaj zakonczylam ten sezon. Wszystkie prace zrobione, o dziwo, ostatnie lata zawsze zostawalo cos na wiosne, w tym roku, z czystym sumieniem i z westchnieniem ulgi, koncze jesiennie


____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies