Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

ElzbietaFranka 23:27, 10 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Kasiu witam

Przejrzalam sporo wątku od tylca piękne fotki i to co na fotkach dobrze potrafisz uchwycić wdzięk każdej rośliny.
Piwonie piękne czosnki też.

Może tak napiszę przewrotnie nie wierzę,że masz tyle piwonii.
Pokaż gdzie masz posadzone jak się prezentują w grupie. Już Sylwia prosi ją też.

Bardzo dobry pokaż rozsadzania i sadzenia piwonii dużo skorzystalam.

U nas też leje teraz oberwanie chmury uliczki osiedlowe jak rzeki.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasiek 13:56, 13 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu witam

Przejrzalam sporo wątku od tylca piękne fotki i to co na fotkach dobrze potrafisz uchwycić wdzięk każdej rośliny.
Piwonie piękne czosnki też.

Może tak napiszę przewrotnie nie wierzę,że masz tyle piwonii.
Pokaż gdzie masz posadzone jak się prezentują w grupie. Już Sylwia prosi ją też.

Bardzo dobry pokaż rozsadzania i sadzenia piwonii dużo skorzystalam.

U nas też leje teraz oberwanie chmury uliczki osiedlowe jak rzeki.

Pozdrawiam


Ela, przyznam sie do czegos...Nie mam - jak to napisalas-tylu, piwonii...bo....

Mam ich kapke wiecej Kolejne malenstwa rosna w szklarni i w doniczkach, te maciupenkie, z nasion i z kawalatkow oberwanych korzonkow I wlasnie dzisiaj...Zamowilam kolejne 30 sztuk...Te dostane blizej jesieni.
Narazie cos sobie tworze...Probuje zrobic z nich ogrodzenie calego ogrodu i domu...Jak ukoncze-pokaze
Jedno juz napewno moge potwierdzic. Polaczenie piwonii z czarnym koprem, daje swietny efekt...Zarowno wizualny jak i zapachowy
Teraz, bede testowac polaczenie piwonii z trawa hakonechloa Beni Kanze...Dzisiaj tez, zamowilam 30 sztuk tej trawy...
____________________
Bawarka
Kasiek 14:07, 13 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kupilam kolejne drzewo...Te juz naprawde bedzie roslo w .... Judaszowiec o pieknych lisciach

I takie cudo. Nazwe musze poszukac


Wykopanego rubensa, zamienilam na roze. Nie wiem, kto jest bardziej szczesliwy...ja czy sasiadka


Kolejna zaczela...Roza Chopin

Caramella







____________________
Bawarka
Borbetka 20:23, 14 cze 2020


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Mam judaszowca. Zachwyca mnie to drzewo, zwłaszcza jego kwitnienie przed pojawieniem się liści.
____________________
borówcowy wizytowka
Monia81 20:39, 14 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7964
Przepiękne masz te piwonie, ja też je uwielbiam, dlatego chcę ich więcej pisałaś u Karoli na wątku, że kupujesz internetowo w Polsce, proszę podasz na priv o jaką szkółkę chodzi pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kasiek 14:29, 04 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Borbetka napisał(a)
Mam judaszowca. Zachwyca mnie to drzewo, zwłaszcza jego kwitnienie przed pojawieniem się liści.


Borbetko, mnie bardziej urzekly liscie, chociaz nie ukrywam, ze kwiatow tez jestem ciekawa


____________________
Bawarka
Kasiek 14:38, 04 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Monia81 napisał(a)
Przepiękne masz te piwonie, ja też je uwielbiam, dlatego chcę ich więcej pisałaś u Karoli na wątku, że kupujesz internetowo w Polsce, proszę podasz na priv o jaką szkółkę chodzi pozdrawiam


Monia, oczywiscie, z wielka checia Podpowiem tylko, ze w tej chwili, sprzedawca duzo odmian ma wysprzedanych. Radzilabym zamawiac w sierpniu, wtedy ma piekne rosliny kopane z gruntu, a te, sa silniejsze niz te kupowane w doniczkach. Mysle ze mozna tez zrobic rezerwacje...
Milosc piwoniowa, tak, jak najbardziej, zapiwoniowalam sie po brzegi serca...I ogrodu
____________________
Bawarka
Kasiek 14:54, 04 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ogrod na dluzsza chwile, musial dawac sobie rade sam, tak raczej beze mnie
I dobrze , na zdrowie mu to wyszlo, mi rowniez.




____________________
Bawarka
Kasiek 14:55, 04 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
____________________
Bawarka
Kasiek 14:57, 04 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762


Milosc

____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies