Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 01:10, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
CDN jutro
____________________
Bawarka
Makao_J 08:04, 10 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Trafiłaś mi z tymi piwoniami teraz.
Jedna moja nie zakwitnie w tym roku bo podmyło jej korzenie i są na wierzchu. Może woda z dachu altany. Krzak spory ale ani jednego pąka.

Jednak czytam że w sierpniu można dzielić więc wykorzystam to i podzielę sobie. Instruktaż zobaczyłam no to tylko czekać na sierpień
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kawa 09:25, 10 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no ta coral sunset jest śliczna!
wszystkie piękne
ja raz dzieliłam piwonię wczesna wiosną i moze głębiej posadziłam bo nie kwitła w roku dzielenia
zawiązała pączki ale one uschły i nie było nic
za to w drugim roku i nastenych latach kwitną bezproblemweo

dzięki za info o amano i rubensie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
galgAsia 09:59, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiek napisał(a)


Galgasia, to Nikon Coolpix P900, 24-2000mm i ...Polecialam na leniuszka, na automatiku Nastepnym razem sie poprawie i wykorzystam mozliwosci aparatu
Koniecznie mmusze zajrzec do Ciebie
No i obudziłaś smoka... patrzę na tego coolpixa i patrzę... i patrzę, i myślę od wczoraj...
Długo go masz? dobrze się sprawuje?

Piwonie cudne . Coral Sunset chwyta za serce
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwia_slomc... 10:39, 10 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Utonęłam w Twoich piwoniach i ich zapachu. Ale ....zdecydowanie brakuje mi szerokich kadrów, to dopiero musi być spektakl
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiek 19:46, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Makao_J napisał(a)
Trafiłaś mi z tymi piwoniami teraz.
Jedna moja nie zakwitnie w tym roku bo podmyło jej korzenie i są na wierzchu. Może woda z dachu altany. Krzak spory ale ani jednego pąka.

Jednak czytam że w sierpniu można dzielić więc wykorzystam to i podzielę sobie. Instruktaż zobaczyłam no to tylko czekać na sierpień


Makao, zycze duuuzo kwiatow
____________________
Bawarka
Kasiek 19:52, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kawa napisał(a)
no ta coral sunset jest śliczna!
wszystkie piękne
ja raz dzieliłam piwonię wczesna wiosną i moze głębiej posadziłam bo nie kwitła w roku dzielenia
zawiązała pączki ale one uschły i nie było nic
za to w drugim roku i nastenych latach kwitną bezproblemweo

dzięki za info o amano i rubensie


Kawcia Rowniez posadzone za plytko, moga zgubic paki kwiatowe...Takze trzeba troche wyczucia
Seria koralowa naprawde piekna...Warto je miec
____________________
Bawarka
Kasiek 20:12, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
galgAsia napisał(a)
No i obudziłaś smoka... patrzę na tego coolpixa i patrzę... i patrzę, i myślę od wczoraj...
Długo go masz? dobrze się sprawuje?

Piwonie cudne . Coral Sunset chwyta za serce


Asia, jestem bardzo zadowolona. Juz nie musze dzwigac srylion obiektywow gdy jade na sesje. Swietnie sie sprawdza w portretowca, naturze czy np astrofotografii- na powyzszym zdjeciu widac, ze powinnam uzyc statywu, ale...Za leniwa bylam, lezalam sobie na tarasie i pstrykalam tak by pstrykac, na automatiku. To aparat ktory ma swietny, 83 krotny Zoom optyczny, a to oznacza, ze lapie szczegoly niewidoczne dla oka (funkcja 166 krotnego powiekszania w Dynamic Fike Zoom) To jedna z niewielu opcji...Poczytaj o nim, warto, tym bardziej, ze jak za ten aparat tej klasy, cena jest naprawde atrakcyjna.
Nie pamietam jak dlugo go mam...Cos moze okolo 2 lat. Chyba.
Ja jestem zadowolona, pasuje mi, ladnie lezy w reku, dla mnie, jest latwy w obsludze. Ma wiele zalet i opcji. Jednym slowem, to strzal w 10. I mowie to ja, zakochana w Canonach

Przy okazji zakupu aparatu...kup i te piwonie...
____________________
Bawarka
antracyt 20:17, 10 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Kasiek napisał(a)


Zuzia Sprawdz im przy okazji karpy

A co może być z nimi nie tak?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kasiek 20:25, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)
Utonęłam w Twoich piwoniach i ich zapachu. Ale ....zdecydowanie brakuje mi szerokich kadrów, to dopiero musi być spektakl


Sylwia Obronie sie troszke tym?


Wprawdzie te na pierwszym planie, w momencie robienia tej fotki, jeszcze nie kwitly, ale...Sa
Tak, pachnie caly ogrod i bliska okolica. Przy lekkim wiaterku, sasiedzi maja zapachy moich piwonii u siebie


Dzisiaj kupilam kolejne...
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies