Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 22:04, 13 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Mixtoorka napisał(a)


Ależ to oczywiste, że zakwitną u Ciebie. U Ciebie zakwitną na pewno nawet te co kwitną raz na 100 lub 200 lat! Pewnie zakwitły by też i te co nie powinny
U mnie ostatnio w domu wszystko zdycha... .

Pięknie u Ciebie, wiosna w pełni

Ściskam
Karolina


Powroce jeszcze raz do tego posta...
Mixtoorka, jestes jasnowidzka.


Moje niedawno kupione hoye, chyba...Spojrz sama, jakes se gadala




Ta 3 narazie bardzo puszcza nowe pedy, ale mysle ze i ona mi zakwitnie, dzieki czarom Jasnowidzki

Czy moglabys, kochana jasnowiczko, podac mi kilka liczb? Takich wiesz, do Lotka
____________________
Bawarka
Kasiek 22:05, 13 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ta bardzo sie stara, jednoczesnie puszcza nowe pedy i paki kwiatowe
____________________
Bawarka
Kasiek 22:12, 13 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
A w ogrodzie...Takie tam. Magnolie Messel. Na jednej mroz troche przyciemnil kwiaty, na drugiej, po innej stronie domu, ani jednego.




Kompost z resztek tuj, poszedl na rabate tujowa, tz, pod tuje Im nie zaszkodzi to, ze w komposcie sa jeszcze spore resztki.

W nowych kompostownikach robi sie kolejne zloto ogrodnikow.



Dostalam sporo kartonow po jajkach, te rowniez wykorzystuje.
____________________
Bawarka
Joku 11:06, 14 kwi 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12147
Kasiek napisał(a)

Powiekszyla sie rowniez kolekcja begonii, te na zdjeciu, sa okazami stojacymi w sklepie. Jolu, spojrz prosze, to ta fotka dla Ciebie

Moje nowosci zakupkowe, musze przelac z aparatu do komputera


Widzę że idziesz zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi w domową dżunglę .
Begonie fajne, podoba mi się ta odmiana o srebrnych liściach. Patrząc na twoje zakupy przypomniała mi się nabyta dawno temu (lata 80-te) DDRowska książka o oknach kwiatowych. Mam ją gdzieś jeszcze, wertowałam wielokrotnie marząc o cudownym tropikalnym świecie zamkniętym w okiennej skrzynce. Marzenia nie zrealizowałam.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
SlonecznyOgrod 11:35, 14 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Od paru lat choruję na magnolię Leonard Messel ( jest taka choroba?),
jak widzę kwiaty Twojej to oczy mi się śmieją, cudowna

Pokaż ją w całości jaka jest duża, a nawet dwie masz, to pokaż obie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Joku 11:53, 14 kwi 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12147
Kasiu, zdjęcia książki u mnie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kasiek 18:55, 14 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Joku napisał(a)


Widzę że idziesz zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi w domową dżunglę .
Begonie fajne, podoba mi się ta odmiana o srebrnych liściach. Patrząc na twoje zakupy przypomniała mi się nabyta dawno temu (lata 80-te) DDRowska książka o oknach kwiatowych. Mam ją gdzieś jeszcze, wertowałam wielokrotnie marząc o cudownym tropikalnym świecie zamkniętym w okiennej skrzynce. Marzenia nie zrealizowałam.


Czyli chociaz raz, jestem trendy
Jolu, zawsze mialam mnostwo kwiatow w domu...Moda czy nie, lubie domy w ktorych jest zielono. Ale ta ilosc, ktora teraz mam...To juz naprawde przesada
Ta odmiana o srebrych lisciach, piekna... Kupilabym ja ostatnio, ale...Zabraklo mi pieniedzy W oko mi wpadly dwie inne odmiany, takie, ktorych tutaj jeszcze nie widzialam. Ta szara jest w miare dostepna, kupie ja nastepnym razem
Ksiazke widzialam, dziekuje ze mi ja pokazalas, rowniez podoba mi sie ta ostatnia kompozycja
Moze czas pomyslec o realizacji marzen?... Bo...Dlaczenie nie
____________________
Bawarka
Kasiek 19:08, 14 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
SlonecznyOgrod napisał(a)
Od paru lat choruję na magnolię Leonard Messel ( jest taka choroba?),
jak widzę kwiaty Twojej to oczy mi się śmieją, cudowna

Pokaż ją w całości jaka jest duża, a nawet dwie masz, to pokaż obie


Daria, jest taka choroba Tez na nia chorowalam, zamowilam jedna, przez pomylke dostalam dwie. Wiec sa i ciesza
Ale...
Dzisiaj, posadzilabym inna magnolie. Obejrzyj sobie magnolie Rosea, jest ladniejsza od Messel Zdjecie zrobie przy okazji.
____________________
Bawarka
Kasiek 19:09, 14 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Joku napisał(a)
Kasiu, zdjęcia książki u mnie.


Jeszcze raz dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 19:19, 14 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Dzisiaj rolnicy bronili swoje plony, zamrazajac je...Cala noc lali na drzewa owocowe wode, w winnicach plonely setki wiader z ogniem...Ciezka ta noc byla...

U mnie mroz tez niezle sobie poczynial, ale ogrod sie obronil, nie musialam tak jak kilka lat temu, przez cala noc spryskiwac roslin.
Nie mam teraz aktualnych fotek, pokazuje co bylo kilka dni temu...
Brzoskwinie

Wisnie ozdobne Kiku

Wisnie Taoflora Red

Jablon ozdobna Ola

Widac paki kwiatowe, ciesze sie ze sie przyjela

Ale...Niezbyt ladnie wygladaja, zaschniete owocki z poprzedniego roku...Taka jej wada.

____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies