Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Ogrodowiska w Pszczynie czerwiec 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Ogrodowiska w Pszczynie czerwiec 2016

Gocha 09:04, 28 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
alinak napisał(a)
A ja nawet zobaczyłam najbardziej rozdziabioną ze śmiechu, paszczę na Ogrodowisku i to do tego swoją.
Gosia super relacja.
Dzięki że z aparatami ktoś latał ,bo ja na spotkaniach zupełnie o tym zapominam.....zawsze.


Alinko dzięki. Mnie się też czasami zdarzało że zapominałam o robieniu zdjęć ale później byłam bardzo zła na siebie i raczej teraz staram się pamiętać. Po pewnym czasie od spotkania zacierają się już twarze osób spotkanych na nim i wtedy fajnie jest zajrzeć do zdjęć i sobie poprzypominać mile spędzone chwile. Zdjęcia robimy również dla tych osób których nie było na spotkaniu, żeby chociaż częściowo mogli w nim uczestniczyć.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
malgorzata_s... 11:41, 28 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kochani ja dopiero dzisiaj coś napiszę bo pomimo że podglądałam co dzień nie miałam czasu na pisanie.U Kindzi zakończyliśmy w niedzielę przed południem, później jeszcze gościłam Gochę z Emusiem na chwilkę a wczoraj imprezka u przyjaciół już z poza ogrodowiska bo i tym się uwaga należy

Jako menager zresztą podsumowanie to mój obowiązek
Wspaniały ogród Kindzi i Rysia odwiedziły według obliczeń 32 osoby.

Przywieźliście mnóstwo pyszności które wspólnie z zapałem nieco ostudzonym upałem (paradoks )wspólnie pałaszowaliśmy Wszystko było pysznościowe.
Pogoda zamówiona lecz niestety zapomniałyśmy z Kasią określić górną granicę temperatury i dlatego ten upał.Poprawimy się następnym razem.
Prezent wspólny został przyjęty z radością tym większą że został obsadzony bez zaangażowania ślicznych Kindzinych pazurków. Wpasował się na tarasik idealnie

Gospodarz jednak musiał się zaangażować i z wielkim mozołem przetransportować go na miejsce docelowe taczkąPopatrzcie jaki to wysiłek niezmierny, aż do ziemi go przygniótł

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:50, 28 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Po przemiłym acz zbyt krótkim dniu spędzonym na pogawędkach, konsumpcji i terapii grupowej.


Nastał nieunikniony czas pożegnań. Fajerwerki na zakończenie zafundowała nam natura w postaci błyskawic i grzmotów a na koniec popłakała się obficie że to już koniec.
Pozostały puste leżaczki i ławeczki



Wiem że wszyscy dotarli w miejsca docelowe cali i zdrowi chociaż niektórzy z przygodami.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:56, 28 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiuniu moja kochana bardzo Wam dziękuję za zorganizowanie tego cudownego spotkania
Bardzo dziękuję wszystkim gościom za pochwały których zupełnie nie rozumiem bo to przecież zupełnie naturalne że przyjaciołom się pomaga i jestem pewna że każdy z Was by też pomagał
Dziękuję Wam że chętnie przystaliście na pomysł ze wspólnym prezentem i zaufanie że dobrze wybiorę
Kasiu wiem że co spojrzysz na te donice to się uśmiechniesz i pomyślisz o nas ciepło


KOCHANI DO ZOBACZENIA NIEDŁUGO
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gierczusia 12:17, 28 cze 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Niesługo ?? to...znaczy się......u kogo następna imprezka ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
abiko 12:22, 28 cze 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Fajna relacja Gosia opisane perfekcyjnie Donice śliczne. Upału nie zazdroszczę, ale było zapewne warto
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Kindzia 12:26, 28 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kochani ja dopiero dzisiaj coś napiszę bo pomimo że podglądałam co dzień nie miałam czasu na pisanie.U Kindzi zakończyliśmy w niedzielę przed południem, później jeszcze gościłam Gochę z Emusiem na chwilkę a wczoraj imprezka u przyjaciół już z poza ogrodowiska bo i tym się uwaga należy

Jako menager zresztą podsumowanie to mój obowiązek
Wspaniały ogród Kindzi i Rysia odwiedziły według obliczeń 32 osoby.

Przywieźliście mnóstwo pyszności które wspólnie z zapałem nieco ostudzonym upałem (paradoks )wspólnie pałaszowaliśmy Wszystko było pysznościowe.
Pogoda zamówiona lecz niestety zapomniałyśmy z Kasią określić górną granicę temperatury i dlatego ten upał.Poprawimy się następnym razem.
Prezent wspólny został przyjęty z radością tym większą że został obsadzony bez zaangażowania ślicznych Kindzinych pazurków. Wpasował się na tarasik idealnie

Gospodarz jednak musiał się zaangażować i z wielkim mozołem przetransportować go na miejsce docelowe taczkąPopatrzcie jaki to wysiłek niezmierny, aż do ziemi go przygniótł



No i się popłakałam...

Rysiu doliczył się 34 osób Nieważne ile przyjechało, ważne jakich!!!

No i się na koniec popłakałam...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malkul 12:32, 28 cze 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Kasiu- choć, otrę twe łzy
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kindzia 12:55, 28 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malkul napisał(a)
Kasiu- choć, otrę twe łzy

Jesteś agentka Ale jaka fajna...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Margarete 12:59, 28 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale świetne te wasze foty z komentarzami, z przyjemnością przeżywałam to jeszcze raz....
Aż sie chce mi od razu planować takie spotkanie kolejne u mnie...kto wie..może...za rok....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies