Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie

Mirka 20:29, 10 sie 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
zoja napisał(a)

spokojnie - wysyłają we wrześniu
A ja czekam na wyprzedaże cebul. W zeszłym roku się pospiesznyłam a za chwilkę były - 70%
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
zoja 21:05, 10 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Mirka napisał(a)
A ja czekam na wyprzedaże cebul. W zeszłym roku się pospiesznyłam a za chwilkę były - 70%


Niby tak, ale te z puerwszych wysylek sa ladniejsze.
Jak kupilam mieczyki na wyprzedazy to niektore byly do wyrzucenia.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 21:06, 10 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
BKosimkArt napisał(a)
o kurcze szybka jesteś z tymi cebulami
ja już też w Benexie wybierałam ale pochamowałam się... chyba nie mam nuty na zakupy...

Nie moglam skupic sie na pracy
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
mrokasia 21:13, 10 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18346
Wow, już cebule... jesień idzie panie
Ja jestem tak zaabsorbowana przeróbkami rabat, sadzeniem i przesadzaniem, że w ogóle głowy do cebul nie mam. Może później....
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
zoja 21:13, 10 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Cos Wam pakaze

-wiosna - zarosniete dzika roza, ktora miala oslaniac przed spacerowiczami z psami w lesie


-przed chwila - roza wycieta, spacerowiczow nie widac, garaz-blaszak sasiadow takze powoli znika




Czekalam na to 3 sezony i wreszcie sie udalo

Teraz na miejsce rozy wiosna wprowadze hortensje bukietowe i zrobie konkretna rabate juz sie ciesze
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 21:18, 10 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
mrokasia napisał(a)
Wow, już cebule... jesień idzie panie
Ja jestem tak zaabsorbowana przeróbkami rabat, sadzeniem i przesadzaniem, że w ogóle głowy do cebul nie mam. Może później....


a ja juz bo potem moge nie miec czasu chce remoncik uskutecznic jak mina upaly...
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Nowalijka 21:28, 10 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
zoja napisał(a)
Cos Wam pakaze

-wiosna - zarosniete dzika roza, ktora miala oslaniac przed spacerowiczami z psami w lesie


-przed chwila - roza wycieta, spacerowiczow nie widac, garaz-blaszak sasiadow takze powoli znika




Czekalam na to 3 sezony i wreszcie sie udalo

Teraz na miejsce rozy wiosna wprowadze hortensje bukietowe i zrobie konkretna rabate juz sie ciesze

Pięknie!!!! No cóż, po raz kolejny potwierdza się, że cierpliwość to cnota dobrego ogrodnika. Chyba tez pomyślę o obeliskach do róż. Piękne masz hortensje. Z resztą u Ciebie o każdej porze roku jest pięknie. Trawnik soczysty, zielony. Nie masz na nim chwastów?. Muszę rez pomyśleć o cebulkach. W końcu"moje" kreto-nornice muszą cos jeść
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
zoja 21:37, 10 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Elu dziekuje rosliny ucza cierpliwosci...
Na trawniku mam mnostwo chwastow - nie pryskam to sobie rosna, a pielic to rabaty mam opoxnione
Sproboj na nornice carska korone posadzic - podobno je odstrasza.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Mirka 23:26, 10 sie 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
zoja napisał(a)


Niby tak, ale te z puerwszych wysylek sa ladniejsze.
Jak kupilam mieczyki na wyprzedazy to niektore byly do wyrzucenia.
Ja w tym samym czasie z Joanną kupowałyśmy na wyprzedaży w B.. X sie i obie miałyśmy piękne duże cebule tulipanów.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
zoja 02:34, 11 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Mirka napisał(a)
Ja w tym samym czasie z Joanną kupowałyśmy na wyprzedaży w B.. X sie i obie miałyśmy piękne duże cebule tulipanów.


to dobrze
Mnie juz pokusilo - obym tylko znowu przy wyprzedazach nie zamawiala bo nadgarstek musze oszczedzac przy sadzeniu.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies