Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie

zoja 14:40, 17 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
roma2 napisał(a)
Zoju, zamiast u Ciebie, napisałm u siebie.


widziałam dziękuje
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
paulina_ns 21:08, 17 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Zoju kupiłam te same tulipany co Ty eh aż mi się w głowie nie mieści,że już idzie jesień i trzeba w cebulowate się zaopatrzyć
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:10, 17 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
A i jeszcze będziesz je z jakimiś łączyła? Mi chodzi po głowie połączyć je z ciemnym fioletem, tylko nie zwróciłam uwagi, czy zakwitają w tym samym czasie.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
zoja 21:26, 17 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
paulina_ns napisał(a)
Zoju kupiłam te same tulipany co Ty eh aż mi się w głowie nie mieści,że już idzie jesień i trzeba w cebulowate się zaopatrzyć


paulina_ns napisał(a)
A i jeszcze będziesz je z jakimiś łączyła? Mi chodzi po głowie połączyć je z ciemnym fioletem, tylko nie zwróciłam uwagi, czy zakwitają w tym samym czasie.


Mam nadzieje, ze obie bedziemy wiosna zadowolone

Ja bede dosadzala do tych co juz mam z poprzednich lat, a mam glownie pomaranczowe-rozowe /balerina i salmon van eijk/, zolte i czerwone w tym takze ciemne ronaldo.
O fiolecie na razie nie mysle - moze kiedys. Natomiast sam pomysl takiego zestawienia jest fajny
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BasiaLT 21:53, 17 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Zoju żebyś nie miała wątpliwości że mam srylion stipy to przesyłam ci fotki. Potem je usunę.

____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
zoja 21:55, 17 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Basiu mi to taki widok siewek stipy sie marzy
Zostaw zdjecia.
Dziekuje
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
sylwia_slomc... 21:58, 17 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Chodź zobacz jaki widok stipy u siebie pokazałam z ogrodu znajomych, jak nie przepadam za nią tak się zakochałam i próbuję ponownie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
paulina_ns 07:49, 18 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
zoja napisał(a)




Mam nadzieje, ze obie bedziemy wiosna zadowolone

Ja bede dosadzala do tych co juz mam z poprzednich lat, a mam glownie pomaranczowe-rozowe /balerina i salmon van eijk/, zolte i czerwone w tym takze ciemne ronaldo.
O fiolecie na razie nie mysle - moze kiedys. Natomiast sam pomysl takiego zestawienia jest fajny


Ja właśnie zastanawiam się, co będzie z tulipanami z poprzedniego roku czy w ogóle się pojawią? Najwyżej będę miała tylko te co kupię teraz, szkoda tylko że w B. zazwyczaj są co roku te same
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
zoja 10:35, 18 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
sylwia_slomczewska napisał(a)
Chodź zobacz jaki widok stipy u siebie pokazałam z ogrodu znajomych, jak nie przepadam za nią tak się zakochałam i próbuję ponownie


Widzialam ten ogrod - na biezaco podgladam
Przez takie widoki rodza sie chciejstwa
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 10:37, 18 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
paulina_ns napisał(a)


Ja właśnie zastanawiam się, co będzie z tulipanami z poprzedniego roku czy w ogóle się pojawią? Najwyżej będę miała tylko te co kupię teraz, szkoda tylko że w B. zazwyczaj są co roku te same


To zagadka, ale nawet gdyby mialy nie wyjsc to chyba warto co roku kupic i posadzic kilka cebulek

Te same??? Co Ty, zmieniaja ja np szukam salmon van eijk i nie dali drugi raz a one mi powtarzaja kwitnienie bez wykopywania.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies