Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały ogród miejski

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród miejski

Pluszakowa 19:05, 01 cze 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Dzięki dziewczyny za wsparcie i dobre rady. Już wiem że muszę zacząć od ziemi. I jestem coraz bardziej przerażona tym jaki będzie mój stan zero.

Mam coraz większe obawy, że ten kamień po którym teraz jeździ koparka zostanie a ja chyba zacznę handlować materiałem do utwardzenia podjazdów. I zrobię narodową mogiłę rzuconej rękawiczki.

Jakoś przestałam wierzyć, że deweloper po sobie posprząta.

Mączkę znalazłam w bardzo dobrej cenie tylko ile warto jej dać?

Makadamia zdradzisz jak masz na imię?
____________________
Magda Mały ogród miejski!
bozga 22:48, 01 cze 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Co do mączki to nie mam zielonego pojęcia a ten Twój stan zerowy daje olbrzymie pole do popisu. Gdybym ja kilka lat temu wiedziała to wszystko co teraz miałabym ogród genialny. Czytaj i oglądaj jak najwięcej
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
makadamia 08:01, 02 cze 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
He he he - na każdym forum inne zwyczaje Już zmieniłam podpis

Magda - teraz masz najlepszy czas na planowanie. obserwuj, gdzie kiedy pada słońce, skąd wieją wiatry, pomyśl, gdzie by się Wam przyjemnie wypoczywało, co trzeba podkreślić a co pozasłaniać.
Na tej podstawie stworzysz plan ogrodu. Bo krzaczka możesz przesadzić, ale jak zrobisz ścieżkę w niewygodnym miejscu albo za mały taras, to się będziecie z nimi męczyć.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Pluszakowa 12:09, 02 cze 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Bożenko bardzo chętnie skorzystam z wszelkich rad w wskazówek. Twój ogród bardzo mi się podoba wiec gusta mamy podobne. Ten rok upłynie na przygotowywaniu ziemi i robieniu planu nasadzen i sadzonek.
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Pluszakowa 12:12, 02 cze 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Asiu zgadzam się w 100% jak już budowlańcy się pozbierają rozpocznę dogłębną analizę każdego miejsca.
____________________
Magda Mały ogród miejski!
lindsay80 12:21, 02 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Pluszakowa napisał(a)
Bożenko bardzo chętnie skorzystam z wszelkich rad w wskazówek. Twój ogród bardzo mi się podoba wiec gusta mamy podobne. Ten rok upłynie na przygotowywaniu ziemi i robieniu planu nasadzen i sadzonek.


No i to jest właściwa kolejność prac i gwarancja przyszłego sukcesu.
____________________
Tu ma być ogród :)
Mirka 20:03, 03 cze 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Pluszakowa napisał(a)
[/quo3te]Witam☺Super produkcja☺ Szkoda że nie podpisujesz fotek trudno rozpoznać jakie to patyczki.Pozdrawiam i będę zaglądać ☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 22:21, 05 cze 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Madziu odpowiedziałam u siebie☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
gierczusia 22:26, 05 cze 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Hej przybiegam sie przywitac, bo sama mam malutki ogrod i uwielbiam wprost zagladac do ogrodnikow, ktorzy maja ten sam problem
Mam nadzieje,ze z podkladow zrezygnowalas definitywnie, bo juz nie zdazylam przeczytac calości
Ale pozdrawiam i zycze sukcesow
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Marzenaka 22:51, 05 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Witaj, spokojnie i wszystko ogarniesz. Jak widzę moje zdjęcia sprzed roku to uwierzyć nie mogę, że tak moje podwórko wyglądało... Planuj, działaj a cel osiągniesz.
____________________
Ogród Marzeny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies