Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 06:54, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
perovską w przyszłym roku oplotę, aby się nie kładła
bo wkurza mnie, choć lubię i długo kwitnie, siewki też mus wykopać, pełno...
a stipa zakryła lawendy, nie cięłam ich, chyba wiosną to zrobię, trudno..


miskant Dronning Ingrid nabiera czerwonego koloru, a Gracilimusy dopiero się szykują, one później kwitną




miłego dnia wszystkim, net działał, to sobie pohulałam
a jak sfocę, pokażę moją pampasową, cudnie kwitnie, 2 młodsze jeszcze nie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
inka74 06:57, 01 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Irenko, ja podglądam u ciebie choć rzadko piszę, czasu na wszystko brakuje. Piękne wycieczki miałaś, nie myślałam, że Sztokholm jest taki ładny. I gratulacje z okazji I miejsca w 100% zasłużone!!!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
eVka 09:21, 01 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Matko ale busz!!! Nie wiadomo gdzie i na co patrzeć Cudniaście!

A powiedz jak będziesz oplatała Perovskią? Posadziłam trzy sadzonki w tym roku przy Doorenbosach, na razie maleństwa.
____________________
hankaandrus_44 09:31, 01 paź 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Irenko, nie panikuj, zdążysz, a nawet jak nie, to co? Zdrowie najważniejsze.
Z deszczowego Pomorza posyłam pozdrowienia i zapewnienie o wiecznym szacunku.


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
basia3012 10:57, 01 paź 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Irenko, gratuluję I miejsca. Zasłużone w pełni. Dziękuję za spacer po Sztokholmie. Piękny jest, nigdy tam nie byłam.
Ogród jesienny przewspaniały. Obejrzałam wszystkie zakątki.
pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
11:11, 01 paź 2019
Pięknie masz jak zawsze, a białą różyczką Ice Lady, którą chcesz mnożyć kusisz oj kusisz. Mocno śmieci?
anpi 13:23, 01 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Irenko, chcę kupić 2 powojniki z grupy Montana.Mam do wyboru botaniczne Maylen,Elizabeth i górski Rubens.Patrząc na zdjęciach na kwiaty wybrałabym Elizabeth i Rubens.Ale nie wiem czy ten Rubens nie jest najwrażliwszy na przymarzanie?Nie wiesz który ma największe kwiaty i który jest najciemniejszy ,czy mają jednakowe?Jak jest z obfitością kwitnienia porównując? Czy ten Maylen ma inne liście od pozostałych,bo w opisie ma liście brązowo zielone.Czy cały czas ,czy się jesienią dopiero przebarwiają?Które ty masz z tych powojników i czy możesz coś polecić? Chce oba posadzić przy starej śliwie ,która nie ma prawie liści.Nie wiem czy w mojej strefie klimatycznej dadzą radę,czy będą kwitły,ale chcę spróbować.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
greg66 13:27, 01 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Irenko wiało u mnie wczoraj jak, nie wiem.
Dopiero posprzątałem na ulicy przed domem, teraz się biorę za porządki na terenie.
Na szczęście nic nie ucierpiało tylko lekko położyły się trzcinniki ale chyba się nie złamią.
Acha Twoje rozplenice kwitną

Też masz pięknie trawiasto, ten trzcinnik nie kładzie ci się? mi wczoraj od wiatru ssie lekko położył chyba nie złamie się?
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
malgorzata_s... 15:03, 01 paź 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Irciu ależ feria barw Cudnie. To cięcie to zmora i u mnie. Zawsze jak myślę że już wszystko pocięłam to znajduję coś nowego i tak w kółko Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 15:37, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
inka74 napisał(a)
Irenko, ja podglądam u ciebie choć rzadko piszę, czasu na wszystko brakuje. Piękne wycieczki miałaś, nie myślałam, że Sztokholm jest taki ładny. I gratulacje z okazji I miejsca w 100% zasłużone!!!

Wszystkim brakuje
Czasami tylko można obrazki obejrzeć, podobnie ja.
Dzięki serdeczne.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies